Kwiecień 24 2017 14:28:40
Nawigacja
Ostatnie artykuły
· Para-męt pikczers
· Groszek
· Wodowanie
· Kilka słów o Jungom ...
· wydanie tomiku poezji
· Marzenia
· ZASADNICZA SZKOŁA ŻE...
· PAŃSTWOWA SZKOŁA ŻEG...
· Państwowa Szkoła Tec...
· WYDZIAŁ ZAOCZNY
· TŻŚ
· Płonący Mikołaj
· Święty Mikołaj patro...
· ABSOLWENCI TECHNIKUM...
· Prezentacja zdjęć Ry...
Ostatnio Widziani
· hala 1 tydzień
· Sylwia 1 tydzień
· Dyzma 1 tydzień
· henrykskrzypek 3 tygodni
· Wiesiek Koni... 4 tygodni
· Leszek Czerw... 4 tygodni
· Irena Talik 4 tygodni
· romek62 5 tygodni
· agata 6 tygodni
· FEug 6 tygodni
Aktualnie online
· Gości online: 3

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 823
· Najnowszy użytkownik: Julek1975
Ankieta
Co powinno dominować na stronie?

Materiały wyłącznie o szkole
Materiały wyłącznie o szkole
46% [11 głosów]

Luźne tematy nie związane tylko ze szkołą
Luźne tematy nie związane tylko ze szkołą
38% [9 głosów]

Informacje żeglugowe
Informacje żeglugowe
17% [4 głosy]

Ogółem głosów: 24
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 13.11.2011
Newsletter
Aby móc otrzymywać e-maile z TECHNIKUM ŻEGLUGI ŚRÓDLĄDOWEJ WE WROCŁAWIU - Oficjalny serwis Absolwentów z Brücknera 10 musisz się zarejestrować.
Skąd przybywacie
Locations of visitors to this page
Nawigacja
Artykuły » Lista absolwentów » ZASADNICZA SZKOŁA ŻEGLUGI ŚRÓDLĄDOWEJ
ZASADNICZA SZKOŁA ŻEGLUGI ŚRÓDLĄDOWEJ
ZASADNICZA SZKOŁA ŻEGLUGI ŚRÓDLĄDOWEJ

1952
W. Górski, H. Jurszo, T. Kaszubski, S. Kowalski, L. Kużnicz, I. Laskowski, K. Łuszczewski, M. Kowalski, J. Kubik, M. Laskowski, E. Łoś, K. Marciniak, J. Mułkowski, T. Muraszko,K. Osadczuk, E. Pastuszko, B. Piątek, J. Pirma, Z. Rostalski, P. Sokołowski, S. Stachnik, Z. Starzak, B. Surzyn, W. Tomaszewski,
F. Tylka, E. Wakuła, W. Wiśniewski, T. Wojtkowski

1953
J. Adamczyk, B. Błaszkowski, W. Boniecki, B. Borowy, W. Borzęda, R. Butwa, M. Cierpicki, A. Chorczyński, T. Chyliński, M. Dondalski, T. Dudek, W. Działkiewicz, J. Filipek, B. Frankowski, T. Gorczyca, M. Hałasa, S. Jabłoński, R. Jarząbowski, Z. Jaskólski, T. Kalisz, S. Kazimierczak, W. Kołodziński, J. Kokot, J. Kukasik, L. Kukliński, R. Kukowiec, T. Kulig, H. Leja, Z. Lewandowski, H. Maliszewski, R. Marczak, Z. Mazur, J. Maślanka, F. Mazurek, R. Ochman, K. Ociepka, E. Porożyński, H. Rocki, G. Romanowski, J. Salwowski, M. Sandłak, G. Siek, T. Sławiński, K. Sokołowski, T. Suchodolski, E. Szylko, J. Wójcicki

1954
H. Abankowicz B. Baran, J. Bejczak, J. Bielawski, B. Bielicki, Z. Biemacki, K. Birda,
W. Boczkowski, H. Bonar, H. Bugaj, H. Czarnota, J. Czóg, E. Dąbrowski, J. Drabiński, J. Drzewiecki, A. Floryński, J. Frej, S. Front, T. Gaca, W. Gaślicki, Z. Gazdowski, J. Gil, E. Gołaś, F. Grabowski, S. Grosinski, B. Grześ, J. Gwizdała, H. Handuraszkiewicz, T. Hawryluk, M. Helbowicz, S. Herdej, J. Jackowski, W. Januszewski, T. Jasinowicz, M. Jurski, A. Kaczyński, J. Kaplita, J. Karbowski, S. Keczmarski, M. Kłosowski, M. Knowalski, R. Kowalewski, H. Krasowski, S. Krygiel, E. Kubit, J. Kucharski, J. Kurzawa, Z. Kuc, M. Kunicki, J. Kupidłowski, W. Kuriata, J. Kussy, T. Lech, J. Lipiński, J. Lis, S. Lisatowicz, W. Łapczyk, L. Łupieski, T. Magdzien, Z. Majkowski, J. Mazur, I. Mizera, A. Modrzejewski, G. Morszczyn, N. Nadolny, R. Najwer, Z. Nikańczuk, T. Nojas, S. Ofiara, J. Ofirzyński, L. Ogórek,
J. Olechowicz, J. Ostrowski, J. Pacocha, J. Perko, W. Perwenis, M. Pędzikiewicz, L. Pieniążek, R. Proć, A. Rachrnan, B. Renda, G. Różkiewicz, J. Rudnicki, E. Ruściug, J. Rundzio, M. Sałata, B. Sekuła, M. Sikora, S. Siwicki, J. Skocki, H. Sokołowski, Z. Sokołowski, J. Suwalski, E. Sworowski, J. Szczepanowski, A. Stachurski, K. Strach, R. Swatko, B. Świercz, W. Szczygło, J. Szeligiewicz, Cz .Szwaja, B. Szymaniak, Cz. Szydłowski, E. Szymański, L. Twarek, H. Waszczuk, K. Wieczorek, E. Winkler, S. Wiśniewski, Ł. Witkowski, P. Witkowski, S. Witkowski, R. Wrzeszcz, T. Wojciechowski, T. Wojsław, J. Wojcinowicz, J. Woźniak, J. Żydzik

1968
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Jan Muzyka
J. Białkowski, W. Bola, J. Gazda, E. Gumienny, B. Kolata, J. Kołcz, Cz. Kuzior, J. Lorek, J. Malewicz, A. Olejarnik, A. Paszek, T. Podczaski, H. Pośledniak, Z. Semeniuk, J. Stopczyński, T. Sziler, Z. Sztura, A. Tosiak, L. Tylak, T. Warowy, B. Wilk, S. Ziemecki

1968
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Stefan Graczyk
K. Aleksandrzak, H. Bankiewicz, K. Bieniek, B. Bojarski. T. Cecot, K. Dec, T. Deneko, A. Furyk, J. Gładkowski, J. Godlewski, M. Jagłowski, A. Każmierczak, H. Kosiba, W. Kowalski, M. Kukuła, W. Małecki, Cz. Matkowski, J. Muszyński, Z. Olszański, T. Połeć, J. Sobierajski, Cz. Szarek, I. Wawer, M. Wójcicki

1968
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Stefan Graczyk
R. Baranowski, K. Bednarski, Z. Błaszczyk, K. Brzeziński, A. Chwesiuk. S. Cichoń, Z. Fircowicz, J. Gawroński, H. Górski, R. Kalita, J. Kwiendacz, H. Kosmacz, H. Kret, S. Kurzyński, E. Łapicki, E. Marczak, A. Morowski, R. Olbrecht, M. Pachuta, A. Paluch, Z. Pardo, J. Procek, J. Sinicki, W. Sieniuta, R. Spodarczyk, K. Szatkowski, R. Szałkiewicz, Cz. Walczyk, J. Wieloch, Z. Wieśko

1969
marynarz żeglugi śródlądowej
J. Antosz, J. Banasik, S. Banasik, K. Chachulski, J. Chmielewski, S. Czeczot, J. Demaniuk, S. Drobik, W. Gościnniak, M. Ilnicki, J. Kaleta, H. Kasprzak, K. Klusek, R. Kozłowski, W. Krawiecki, J. Lech, L. Leonik, A. Lewicki, S. Markiewicz, W. Mazik, J. Murias, W. Orda, S. Porzucek, B. Radzieńczak, M. Rychaluk, J. Skrzyniarz, W. Strama, K. Szpak, A. Ślimakowski, R. Trębowicz, R. Wasilewicz, A. Zacharski, J. Zdanio, L. Żyłka

1969
marynarz żeglugi śródlądowej
W. Dołgoszyja, Cz. Dudek, Z. Helbik, Z. Hutnik, H. Jędrkowiak, A. Kaczmarek, Z. Kamieniecki, W. Kapuściński, R. Kossakowski, R. Król, Z. Kruszka, A. Kwiendacz, B. Kuczma, W. Makowski, J. Matoga, E. Michalczewski, K. Miśkiewicz, Z. Mulka, D. Olszewski, J. Osławski, F. Pikul, W. Puzio, L. Roszak, R. Roszak, S. Simiński, Z. Staśko, K. Stefan, B. Surma, A. Szewluk, R. Węgrzyn, B. Wielgosz, K. Wójcik, R. Zagrodnik, A. Ziemba

1969
monter kadłubów okrętowych
H. Bawaj, M. Hawrylak, J. Cieplik, E. Dumański, M. Gacek, L. Gawinowski, Z. Głąb, J. Golczewski, J. Góralik, E. Jacuk, J. Jakubczyk, Z. Kopycki, Z. Kot, J. Kowalczyk, S. Krajeński, K. Krupski. H. Maliński, J. Malik, R. Michniewski, E. Miłych, J. Panek, S. Porębski, J. Romanowski, S. Stolarczyk, A. Szubka, W. Żarłak

1970
monter kadłubów okrętowych
wychowawca: Wojciech Jarosiński
B. Biały, A. Błędek. R. Cempel, H. Cieślik, J. Chmiel, Z. Danielak, W. Gilbert, R. Kabża, H. Kostrubiec, B. Kuraj, J. Mońka, Z. Nowakowski, J. Podczapski, Z. Rajski, S. Słomian, L. Suliga, G. Watkowski, L. Włodarczyk, K. Wosinek, W. Wójcikowski, Z. Zięba, T. Zygmunt

1970
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Grażyna Bara
L. Bartocha, L. Bednarski, R. Bernaciak, M. Bielecki, S. Bieniek, A. Cianciara, K. Durawa, Z. Dwojak, F. Kluga, A. Latawiec, L. Leśniak, Z. Łąk. L. Matysiewicz, R. Michalski, R. Miechowicz, R. Pietraszko, Z. Puzewicz, L. Pietruszewski, S. Rapacewicz, R. Skotnicki, A. Socha, R. Starzyński, W. Szurkiewicz, Z. Szymczak, T. Tyczkowski, A. Werwiński, A. Wilgan, Z. Winiarek, E. Zięba

1970
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Henryk Kowalczyk
B. Chwałek, M. Drela, S. Domański, L. Garbała, R. Klekot, J. Kosiński, S. Koza, Cz. Kupczyk, A. Krysiński, I. Lewandowski, M. Łącki, J. Łyczko, J. Matusiak, W. Miler, W. Misiurek, R. Mrówka, K. Nowicki, J. Pawlik

1970
monter maszyn i urządzeń statków rzecznych
wychowawca: Alojzy Toporowicz
J. Burda, J. Chmielewski, L. Chmura, A. Cielecki, M. Fedain, J. Golias, J. Grudniewski, T. Jankowski, J. Kaim, Z. Kasprzyk, S. Malinowski, J. Masłowski, B. Muszyński, T. Ninierza, Z. Olszański, Z. Przedpolski, W. Sarna, J. Sądaj, S. Spiegel, T. Szczurowski, W. Stefańczyk, S. Szuba, J. Talapka, S. Torończak, M. Winiarczyk, Z. Wołyniec

1971
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Piotr Obolewicz
B. Banach, B. Berezowski, B. Bień, J. Bilski, S. Bojakowski, S. Całczyński, M. Ciura, K. Czuba, A. Cybulski, S. Dziedziński, Cz. Gaweł, Z. Gąsiorowski, S. Kalinowski, A. Kaczmarek, H. Kardaś, J. Kawa, S. Kinder, J. Kłosowicz, J. Kowalczyk, W. Kubisz, R. Kuro, T. Królikowski, M. Lubas, E. Maciołek, M. Małecki, W. Nowak, A. Obuch, S. Pacholec, A. Skurzyński, S. Stanilewicz, S. Stasiak, J. Strupnicki, B. Szubiński, J. Sczypko, J. Urbańczyk, J. Walczak, K. Wasiak, W. Wiśniewski

1971
monter kadłubów statków rzeczny
wychowawca: Jadwiga Szulc
K. Baryła, S. Biesiada, T. Bucholc, E. Całkosiński, T. Chmielewski, B. Chrobak, H. Czerniak, A. Cyganik, J. Danielik, B. Gabryś. M. Góralik, L. Gózik, A. Januś, T. Jawor, E. Kocom, J. Keblesz, B. Kenc, R. Klimas, K. Kosierb, E. Kotylak, J. Krawczyk. M. Kuriata, L. Lalka, S. Lange, Cz. Lepitak, J. Leszczyński, B. Lizak, Z. Łupiński, F. Owsianik, H. Pruc, E. Spraski, Z. Sprustak, H. Standzikowski, R. Szewszyk, T. Wapras, T. Wilk, J. Wojtasik, P. Wosik

1971
monter maszyn i urządzeń statków rzecznych
wychowawca: Jadwiga Żuraw
R. Bieleński, M. Baum, S. Beśka, T. Cieślak, T. Drozda, A. Gancarz, Z. Ignaciuk, T. Iwanow, S. Jankeski, J. Januła, A. Jaszczyk, L. Jeżewski, H. Juszczak, Z. Kościelniak, J. Kuczwał, H. Kowalik, A. Kondracki, A. Kucharski, T. Lewicki, S. Maciejewski, K. Malinowski, L. Marszałek, P. Nogieć, A. Osiak, Z. Osmyk, B. Pełka, J. Piskunowicz, J. Przybosz, A. Rabaczewski, Z. Sławiński, R. Słupiński, W. Stambulis, A. Szczap, Z. Tyburek, J. Wałkowicz, F. Zygadło, S. Żydek, H. Żylak

1972
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Henryk Kowalczyk
Jerzy Adamczak, Krzysztof Bieniek, Walerian Besz, Leszek Błauciak, Stanisław Ceglik, Stanisław Czoch, Bogdan Dedek, Zbigniew Domański, Stanisław Dudziak , Tadeusz Dutkiewicz, Jerzy Dudzik, Janusz Gansiniec, Bogdan Giza, … Gołas, Marian Grzesiak, Andrzej Heliak , Ryszard Jaworski, Kazimierz Jaśkowiak, Henryk Kocyło, Piotr Kotuszyński, Stanisław Krawczyk, Tadeusz Hordejuk, Zdzisław Jagusztyn, Ryszard Jaguś, Marian Kuliński, Bogdan Lanckoroński, Ireneusz Łobas, Waldemar Łukasz, Andrzej Maksyśko, Józef Malik, Michał Nitz, Józef Ostachowski, Wiesław Rudowski, Adam Senderek, Stanisław Słomiński, Bogusław Sobol, Tadeusz Strózik, Jan Wesołowski, Wacław Wierzbicki, Jan Żeletko.

197
2
monter kadłubów statków rzecznych
wychowawca: Antoni Mirosław
W. Aresztowski, K. Barys, M. Bąk, R. Bełczącki, Z. Dobosz, Z. Domino, G. Froń, B. Homenda, A. Jagiełło, E. Jasiński, R. Jędruch, Z. Kula, S. Lewna, M. Makowiecki, T. Margaj, Cz. Migalski, J. Niżyński, K. Nowak, R. Polak, L. Pituła, J. Podurgiel, P. Piwek, M. Pędrak, W. Rudnik, J. Rosiak, J. Szarek, R. Wawrzyniak, A. Węgierski, W. Wójcik, E. Zakrzewski

1972
monter maszyn i urządzeń statków rzecznych
wychowawca: Zenon Brzezowski
A. Bryłka, T. Brzyskki, R. Buczak, L. Bułgajewski, J. Burtan, Z. Chmielnicki, G. Cieślik, J. Czarnojańczyk, S. Fronz, M. Gaziarz, J. Jurczyk, K. Klimas, J. Kisiel, J. Koczenasz, J. Koryciak, E. Koza, A. Krawczyk, K. Lasota, A. Leśniewski, W. Łacinowski, M. Magarewicz, W. Małczuk, R. Musiała, T. Nawrot, A. Nowak, H. Olek, M. Rewkowski, B. Siotkin, K. Starzewski, Z. Surdziel, J. Surówka, J. Szczerbik, A. Termens, A. Trzeciak, W. Wachowski, J. Więcław, J. Wojciechowski, S. Zimoch, R. Żerebacki

1973
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Alojzy Toporowicz
A. Adamczyk, A. Biskup, M. Cybulski, M. Glinka, J. Gronkiewicz, B. Guździoł, H. Halak, M. Haneld, W. Hoffman, M. Jaszczyszyn, A. Klekotka, L. Komioł, Z. Kowalski, A. Krysiak, W. Kubicki, J. Łukowski, A. Maciaszek, J. Mazur, G. Mąkal, M. Michaluk, A. Młynarczyk, K. Olkowicz, I. Paspalis, A. Przedpałski, M. Rajfur, Z. Sapiński, E. Smoląg, T. Sośnicki, A. Stabrowski, M. Szafraniec, R. Sulikowski, H. Wiza

1973
monter kadłubów statków rzecznych
wychowawca: Wojciech Jarosiński
M. Babieńko, H. Cembel, J. Cierpiał, K. Gowarzewski, J. Fedorczuk, M. Gebler, B. Gryzik, J. Kalemba, Z. Kapusta, A. Komorowski, J. Kozak, R. Kubinkiewicz, R. Olko, P. Pajczuk, J. Polak, M. Pszybyłek, J. Ramian, M. Sadlak, A. Sadowski, K. Stańczak, R. Sadlak, M. Szwedo, A. Tołłoczko, L. Tomaszkiewicz, H. Tyszecki, P. Wawrzyniak, B. Żurawski

1973
monter maszyn i urządzeń statków rzecznych
wychowawca: Zdzisław Wolański
J. Bagiński, J. Białek, H. Domański, M. Grabarczuk, J. Hoduń, E. Irański, W. Kostorz,
J. Kowalczyk, E. Krzyżak, Cz. Kucharski, B. Kwiędacz, S. Lenart, Z. Lesiak, S. Leszkiewicz, J. Masiewicz, J. Pawłowski, R. Patynko, L. Pełka, Z. Porczyk, A. Sommer, A. Skibiński, F. Stefaniak, Z. Szpaterski, J. Toruń, Z. Wiewiór, A. Wolniszewski

1974
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Jan Bernacki
W. Bar, T. Barwik, W. Dróżdż, E. Dziadosz, M. Florczak, S. Gawluk, W. Gawryszewski, E. Kalinowski, M. Karasiński, W. Kempiński, K. Knefel, Z. Kogucik, L. Kolasiński, J. Koziński, Z. Kuś, J. Latawiec, L. Łazor, W. Łuczkiewicz, J. Łukasz, K. Magiera, M. Mucha, A. Ochocki, A. Pawlarczyk, Z. Pieścik, Z. Ponkało, W. Rudnicki, R. Stępień, R. Toruński. J. Wilk, Z. Woźniak, A. Wojewódzki, M. Wroblewski, J. Żuchowicz, M. Żyłka

1974
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Irena Talik
W. Banasiak, M. Bernacki, G. Blaut, J. Błędowski, M. Boniecki, J. Cichowski, J. Cios, E. Chromiec, Z. Czop, L. Fudal, A. Kiryluk, J. Kosmala, M. Kowalski, W. Krzyżaniak, A. Kumaszka, Z. Łapiński, L. Matyjaszczyk, A. Matek, J. Marcinkiewicz, H. Marzec, M. Morman, M. Najczuk, J. Nowakowski, K. Rolnik, J. Rudnicki, B. Sacewicz, J. Stelmach, J. Strachota, W. Szczepaliński, Z. Szmyd, B. Tomaszewski, J. Trokiel, K. Wawrzyniak, Z. Wieruszyński, B. Witkowski, W. Wrzeszcz, E. Zariczny, S. Zawierucha

1974
monter kadłubów statków rzecznych
wychowawca: Włodzimierz Zelkowier
M. Czupryna, P. Danilewicz, M. Dębicki, K. Gącik, L. Głowacki, Cz. Janikowski, W. Janikowski, K. Koller, B. Kozłowski, W. Krasuski, M. Kucab, S. Kuncik, H. Kuśnierz, M. Majewski, R. Mielnik, J. Patojuk, J. Pawlak, M. Poi, A. Sip, W. Soboń, Z. Szczerba, A. Szklarczyk, A. Szuba, Z. Wojciechowski, B. Wójcik, J. Wójtowicz, P. Wróblewski, S. Zajączkowski, E. Zienkiewicz

1974
monter maszyn i urządzeń statków rzecznych
wychowawca: Barbara Franczak (Zelkowier)
W. Baranowski, Z. Błaszkiewicz, J. Brzeżnicki, A. Ciszewski, K. Czajkowski, B. Danielak, H. Długosz, Z. Dworeczki, R. Gąsiecki, W. Grabiec, R. Gronek, E. Iskra, R. Iwiński, M. Kaczmarek, W. Kania, R. Klimczok, J. Krzyżanowski, J. Kurek, P. Lange, Z. Maślankowski, P. Molo, Z. Mrzygłóg, R. Murmyło, H. Przytuła, R. Rogala, K. Sarniak, Z. Skrzypek, Z. Stachowicz, K. Szafrański, T. Szpak, A. Śniegula, T. Warszawski, S. Zemski

1975
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Henryk Kowalczyk
A. Alfawicki, R. Antkiewicz, M. Biedrzycki, J. Boślak, M. Bujas, S. Cedro, E. Drolich, A. Frączek, Z. Głąb, W. Grabowski, S. Jachyra, R. Klecha, S. Klimek, A. Kołodziej, J. Korczowski, E. Koziński, S. Krzymowski, K. Kuzan, J. Łukasz, J. Łukaszek, R. Małysz, R. Marzec, W. Miejski, J. Miś, A. Mućwicki, J. Nadolski, W. Niemiec, P. Nalborczak, J. Piątek, J. Piwowar, J. Pruś, A. Rusiecki, T. Sarna, E. Sawczuk, J. Skiba, J. Szyszka, Z. Wach, T. Węgrzyn, R. Zieniewicz

1975
monter maszyn i urządzeń statków rzecznych
W. Bartoszek, J. Bryk, W. Chmal, R. Chrzan, I. Chrzanowski, J. Dec, J. Demidowicz, J. Bobrowski, G. Filipiak, A. Gruszka, G. Iwańczuk, J. Jaworski, S. Karczmarz, Z. Kopeć, W. Katoński, W. Kowalski, M. Kubień, J. Lagoritis, Z. Łobas, L. Matlak, A. Mojsa, J. Mrzygłód, W. Nowak, M. Paliwoda, G. Pisarek, D. Pluta, T. Rembisz, T. Sacewicz, W. Skap, M. Stachowski, Z. Stojanowski, J. Surówka, W. Szyszkiewicz, Z. Złotowicz, J. Zych, P. Żygadło, Z. Żyłko

1975
monter kadłubów statków rzecznych
W. Chmal, W. Cholma, S. Derek, M. Dróżdż, R. Dusiński, A. Gabrysiu, R. Gromek, W. Jaworski, R. Jędra, R. Kaszycki, A. Koszalski, M. Kowalczyk, J. Kozłowski, Z. Kurzepa, S. Matczuk, K. Mączka, J. Młotek, W. Olczyk, Cz. Pierucki, K. Płażyński, Z. Pułka, K. Sip, H. Smolarek, K. Spiegiel, T. Szura, J. Szostak, E. Tarasiuk, W. Truchan, G. Wiśniewski, A. Wnęk, J. Złomańczuk, M. Zys

1976
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Lucjan Nizwald
J. Adamczyk, A. Balcerzak, W. Baranowski, S. Bergiel, J. Błoński, Z. Brzeziński, M. Dubiel, W. Garbaty, M. Gibek. Z. Grzesiak, P. Kujawiak, A. Kurowski, L. Kupczyński. Z. Kuś, G. Liszewski, R. Nawrót. M. Pachnik, M. Piątek, K. Przepiórka, L. Sałata, A. Strus, J. Szum, Z. Żabicki

1976
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Antoni Mirosław
A. Adamowski, W. Barylak, B. Broda, H. Gałczyński, A. Cebula, W. Ciupik, M. Dąbrowski, W. Dyra, W. Jączyński, T. Kowal, M. Kuźnik, J. Łunkiewicz, G. Parulski, H. Pawlaczuk, K. Płosaj, R. Procek, M. Rubiszewski, A. Sałamaszyński, R. Socha, K. Sowa, W. Włodek, M. Wojcik

1976
monter kadłubów statków rzecznych
wychowawca: Zdzisław Wolański
R. Ambroziak, J. Antonowicz, Z. Cesarz, W. Błaszczyk, Z. Dzięcielski, R. Gruszecki, Z. Huminiak, M. Jakubiec, S. Kisiel, R. Kuzam, Z. Lejda, J. Machelski, M. Majkutewicz, K. Mirski, A. Olesiński, L. Ostafin, W. Ramian, Z. Rogoźnicki, T. Salach, B. Schab, W. Struzik, T. Tomaśko, Sz. Wittek

1976
monter maszyn i urządzeń statków rzecznych
wychowawca: Bogusława Dębowska
K. Andrzejewski, B. Bekisz, M. Czarnocki, W. Draczyński, R. Fyda, S. Gromala, J. Honula, H. Klimek, W. Łukasz, J. Mirowski, H. Nykiel, D. Olszewski, J. Pietrzak, W. Porucznik, M. Rak, K. Skuza, A. Słoma, K. Sokołowski, M. Sosnowski, S. Stępień. S. Strzelczyń, I. Szafrański, M. Sniegocki, K. Urban, A. Wiewióra, L. Wiewióra

1976
monter maszyn i urządzeń statków rzecznych
wychowawca: Alojzy Toporowicz
A. Andreasik, R. Balomas, J. Czekajło, W. Dudwejcz, J. Dziadosz, J. Galwas, W. Gładyszewski, K. Grabisz, M. Grudzień, J. Gryzik, S. Jańczak, G. Kaczmarek,
M. Malewski, P. Mikitczak, Z. Papierz, J. Piłkarek, L. Pilawa, J. Poleszak, B. Sala, M. Skorupa, H. Słabicki, A. Srokowski, T. Stanisławski, J. Szyszak, M. Tomiki,
Z. Wałaszek, A. Wilczek, B. Wilk, L. Wolicki

1976
monter kadłubów statków rzecznych
wychowawca: Zenon Brzezowski
K. Brożek, T. Brzeźniak, E. Cal-Całko, Z. Cielebuski, K. Domański, M. Ginter, W. Jamroziak, M. Jasina, A. Kania, R. Katrycz, F. Kozłowski, E. Pacyna, S. Pławecki,
M. Pietrus, L. Rosadziński, W. Szczypko, J. Wróblewski, R. Zborowski

1977
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Jan Bernacki
T. Brzeżański, Z. Gawęcki, K. Kasprzycki, A. Krauz, J. Krężel, M. Lech, A. Liberda, K. Marczak, J. Myszkowski, A. Nowacki, M. Obuchowski, Z. Okarmus, T. Olejniczak, K. Owczarek, J. Paprocki, A. Pasek, P. Sikora, A. Sobiegraj, A. Stramek, F. Szromek, J. Walczuk, R. Zakens, T. Zazulak

1977
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Irena Talik
A. Bajer, T. Batko, B. Chwistek, T. Domaracki, Z. Gawlik, R. Górny, R. Jarząbek, W. Jurgielewicz, M. Kaczyński, M. Kubisz, R. Litwińczuk, K. Markowski, K. Maj, P. Michalski, L. Mokrzycki, J. Omachel, G. Paczkowski, M. Stadnik, K. Suszczyński, Z. Suszek, A. Waluszewski, M. Wilkoszewski, W. Wzorek, S. Zuchowski

1977
monter kadłubów statków rzecznych
wychowawca: Jadwiga Roter
F. Czuczwara, R. Daniak, M. Głabik, Z. Hanąj, A. Hoszumański, A. Juraszek, M. Kowal, W. Kozłowski, K. Łuczak, J. Muszyński, D. Pietrzak, S. Piguła, M. Stolarz, S. Straszak, K. Szczepaniak, R. Trela, P. Wasilewski, R. Wajtusik, A. Wójcicki, K. Żurek

1977
monter kadłubów statków rzecznych
wychowawca: Barbara Zelkowier
M. Bartoszczyk, J. Ciebień, K. Czajkowski, A. Daniluk, S. Dudejcz, J. Grygianiec, M. Jakubiuk, K. Januchta, M. Kołodziejczyk, M. Król, L. Krzemień, W. Mazurek, J. Piątek, Z. Piotrowski, J. Romaniuk, T. Sidorski, K. Siekierzycki, W. Siluk, A. Sołogub, E. Szymanowicz, K. Slęzak, M. Wilczyński, P. Wolak, R. Zieliński, A. Zubelewicz

1977
monter maszyn i urządzeń statków rzecznych
wychowawca: Włodzimierz Zelkowier
W. Anioł, M. Bagiński, K. Charytaniuk, W. Chrobak, W. Janocha, W. Kantanista, W. Karasiński, L. Karwacki, H. Kuligowski, M. Lassota, Z. Łukasiewicz, M. Magierowski, J. Mioduszewski, W. Młotek, J. Myśliwski, Z. Nieznalski, W. Osmyk, M. Pawłowski, A. Rutka, S. Słowakiewicz, J. Sosnowski, R. Strąk, A. Suchanecki, W. Szkiela, D. Szmada, L. Urbaniak, R. Wojciechowski, M. Wiatr

1978
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Krystyna Szymanek
J. Banaś, A. Błoch, J. Boruchalski, S. Brudnias, I. Chmielewski, G. Czamowski, J. Czarny, W. Fedal, M. Feniuk, G. Fliszkiewicz, L. Garbaliński, R. Głowacz, J. Grajczyk, Z. Iwanicki, J. Juszczuk, J. Kopański, M. Krowicki, D. Makuch, M. Marchocki, B. Michalik, M. Piasecki, A. Sługocki, K. Sopuch, Z. Staciwa, Z. Żabicki

1978
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Jadwiga Szwaja
R. Artyszuk, Z. Bera, J. Bukowy, J. Chojda, A. Ciecielski, W. Ciecierski, W, Czupuryn, K. Filipek, Z. Gałka, Z. Gładysław, I. Grabowski, M. Jugaszek, Z. Kaczor, J. Korgul, J. Krutak, Z. Kuźniarski, A. Marecki, M. Miś, J. Młynarczyk, W. Regner, G. Rybka, C. Siekanowicz, H. Tomski, H. Suchojad, A. Szymiec, A. Włodarczyk, J. Wojciechowski, W. Wójcik, R. Wróblewski, R. Ząbik, K. Ziętara

1978
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Irena Szumiec
J. Antosik, M. Blewąski, K. Bobiński, R. Bujsarowicz, Z. Celmerowski, Z. Domagała, B. Duszik, A. Dzima, J. Gierk, Z. Hojna, J. Hołda, I. Jaskowski, M. Juszczak, J. Kasprzycki, C. Koncewicz, J. Kopciński, R. Kurcoń, A. Kowalik, R. Kulig, J. Niedziela, Z. Plich, A. Połot, G. Pstrucha, K. Rybak, S. Sąsiada, J. Smolny, G. Sukiennik, M. Szot, E. Trąbka, K. Twardak, W. Wandas, M. Wiśniewski, M. Witkowski, S. Wodecki, M. Zawadzki

1978
monter kadłubów statków rzecznych
wychowawca: Artur Donesz
P. Ćwikliński, S. Frąckiewicz, J. Głodek, W. Gonera, Z. Gwóźdź, H. Kacprzyk, Z. Kowalewski, P. Kowalik, J. Kumoś, E. Kwaśniewski, A. Łuszczek, K. Marć, W. Matuszak, R. Mioduszewski, K. Nowicki, A. Oczalski, Z. Piwoni, P. Sieńko, K. Skóra, M. Smogór, Z. Stryjowski, K. Szczesiak, S. Szymanowicz, W. Szymanowicz

1978
monter maszyn i urządzeń statków rzecznych
wychowawca: Włodzimierz Zelkowier
A. Andrzejewski, L. Byra, Z. Choiński, R. Czyżykowski, W. Dzięcielski. R. Fidler, R. Filończuk, R. Galus, M. Jajko, Z. Jarosz, L. Janik. K. Kędzia, A. Kozłowski, J. Kraszewski, J. Krzewicki, M. Nawrocki, M. Pięt, J. Tokarski, A. Wojciechowski, Z. Woś, J. Zapała, M. Zukowski

1979
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Grażyna Sępkowska-Huczek
J. Antonowicz, G. Bartolik, M. Dobrowolski, E. Fabianowski, P. Hanusiewicz, J. Hubczak, H. Iwański, M. Jasieniecki, Z. Jankowski, P. Jarosz, R. Kobus, K. Koziej, A. Lewandowski, A. Markiewicz, J. Marszałek, A. Mucha, G. Musiał, R. Omachel, M. Patek, M. Przepiórka, W. Ptak, B. Sinicki

1979

marynarz żeglugi śródlądowej.
wychowawca: Antoni Mirosław
M. Anioł, M. Durlik, M. Dziedzic, L. Dziewierski, G. Gregulski, J. Gwoździewski, A. Janowski, A. Jaworski, A. Jordanidis, M. Jóżwiak, Z. Kania, J. Klusik, W. Kołodziejczyk, K. Michalec, J. Pieczak, M. Samicz, T. Sierakowski, A. Stachura, R. Tomaszewski, P. Walczak, B. Wójcik

1979
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Irena Szumiec
A. Abel, M. Bergier, A. Bezwerchny, J. Chlebosz, J. Cioruń, M. Drobnikowski, R. Gębicki, M. Hoffman, S. Jagodziński, J. Kozielec, J. Kwasigroch, L. Miśkiewicz, D. Pietrzyk, W. Pluta, M. Radwański, J. Sieradzki, S. Strumph, S. Stróż, T. Szczepaniak, Z. Szop, D. Tatuch, A. Walasek, Z. Wiśniewski, W. Wójtowicz

1979
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Zdzisław Wolański
W. Adamiec, G. Barcikowski, M. Czyż, W. Fornalik, W. Golemo, I. Jankowski, B. Jaworek, L. Kiełtyka, S. Kobylarz, Z. Krupiński, H. Kumórek, Z. Marszałek, S. Mielczarek, M. Nachyla, S. Pietrzyk, T. Selerski, J. Skiba, Z. Słowowczyk, J. Sypień, Z. Szostak, K. Szymczakiewicz, K. Turbak, T. Walaszczyk, G. Zazula, Z. Zawada, W. Zlomańczuk

1979
monter kadłubów statków rzecznych
wychowawca: Zenon Brzezowski
E. Andryszewski, K. Ankiel, P. Cedro, R. Czadecki, R. Harewski, B. Janczak, K. Kozioł, M. Kruszona, M. Łupkowski, D. Możejko, M. Otmianowski, Z. Pasek, A. Pająk, A. Piekielniak, R. Rzadkowski, K. Rzepczyński, J. Sitarz, Z. Stanienda, T. Trojnar, J. Tworak, M. Watras, K. Węgielski, J. Zazulak, J. Żmuda

1979
monter maszyn i urządzeń statków rzecznych
wychowawca: Jerzy Żarnowski
S. Bandebura, M. Bartczak, A. Bartnik, P. Błażej, A. Charytaniuk, J. Czerwanko, J. Gamajda, A. Gronek, L. Ignasiak, A. Jarecki, R. Krepa, S. Mazur, M. Madej, M. Morgała, M. Madera, I. Nowak, P. Piądło, L. Piotrowicz, T. Sawicki, S. Siendryga, S. Skrzypecki, K. Socha, S. Studziański, A. Soszyński, Z. Ślima, J. Świerc, Z. Sibiński, A. Ubysz, K. Wolf, D. Wodyk, K. Walczak, W. Włodarczyk, K. Zając, M. Załęcki, R. Żerdzicki

1980
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Elwira Pazura (Gutt)
M. Borczyk, J. Dróżdż, W. Górczyński, K. Jędrzejczyk, K. Kosiarek, D. Kowalewski,
R. Kozlowski, A. Kranz, I. Kunduł, M. Kutnowski, J. Leszczyński, T. Malczuk,
Z. Michułka, K. Palus, A. Pezda, L. Popławski, W. Przypek, B. Rzepka, A. Walczak,
A. Węgrzyn, G. Wilkenbauer, K. Wójtowicz, M. Zakrzewski, A. Zwirnik

1980
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Jolanta Średnicka
K. Baryłowski, M. Butkiewicz, D. Frankowski, W. Gruszka, W. Grzelak, A. Jakóła, D. Kępa, I. Kołsut, M. Kozieł, M. Lech, Z. Makowski, P. Nowak, H. Pawlik, M. Pieńkowski, M. Pilarz, J. Postupalski, Z. Rygalski, S. Sadowisk, Z. Szmagaj, K. Trzasławski, Z. Włach, B. Włodarczyk, L. Wróbel, I. Żymełka

1980
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Jan Bernacki
A. Bandura, M. Błoch, A. Ćwiro, I. Dróżyński, Z. Dymczyk, A. Dziarski, W. Dziopa, A. Gliński, J. Goworek, W. Grzegoryczyk, M. Heliosz, W. Kantyka, G. Klimczak, J. Królikowski, D. Krzeszowski, B. Łukaszczyk, R. Opałka, J. Pastuszka, M. Płoch, D. Purchla, K. Rudnik, J. Rusiniak, A. Sputo, P. Stępień, J. Ustupski, M. Węgrzyński, K. Zawiślak

1980
monter kadłubów statków rzecznych
wychowawca: Barbara Zelkowier
M. Bloch, Z. Falkowski, D. Gandurski, J. Glanda, Z. Guśkiewicz, J. Harewski, K.Kasprowski, P. Korzeniowski, M. Kuberski, J. Matuszek, M. Nowakowski, L. Panek, M. Perkowski, M. Pękala, J. Rokosz. R. Samoćko, D. Stańczuk, G. Surma, P. Szajkowski, T. Szymanowicz, W. Twardowski, M. Wiciński, M. Zamorski

1980
monter maszyn i urządzeń statków rzecznych
wychowawca: Helena Węgrzyńska
A. Chlebowski, R. Częczek, M. Dawidziak, J. Filończuk, P. Gogol, B. Gorczyński, M. Gramek, G. Gryzik, J. Hak, G. Jabłoński, K. Jednoróg, S. Jus, M. Kębłowski, A. Kmiecik, J. Kuczyński, A. Stadnicki, Z. Szałyga, H. Tomyczyk, M. Wilczewski, K. Wodniak, M. Zając, P. Zuber, B. Żak, L. Żuk

1981
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Marek Malicki
M. Anioł, S. Biliński, K. Blaut, A. Brzeziński, M. Czochara, K. Drobik, R. Funken, I. Kędzierski, P. Kiwerski, G. Knysak, R. Kotowski, A. Luchciński, A. Łaska, L. Łoziński, W. Mackiewicz, M. Misiak, D. Mieczkowski, Z. Raguza, K. Ratajczyk, R. Szmidt, A. Traczyk, W. Węgrzyn, M. Wołodkiewicz, K. Zając, J. Zieliński, D. Żuliński

1981
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Artur Donesz
M. Anisimowicz, M. Baran, A. Borek. G. Błoch, Z. Dadej, I. Franaszek, J. Goloński, A. Gajak, J. Jabłoński, Z. Król, A. Kramarz, J. Kantyka, W. Kiślowski, J. Klementowicz, T. Lichwa, K. Majtczak, R. Majka, B. Mazepa, A. Mencel, M. Nowaliński, J. Pawlukanis, J. Parafinowicz, Z. Pieczonka, M. Piskorski, S. Smugarzewski, M. Spodziewała, M. Strzelecki, M. Walczak, J. Węgłowski, T. Wojciechowski

1981
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Jadwiga Szwaja
J. Bałdynowicz, Z. Baranowski, T. Bielecki, A. Dubanowski, J. Dudzik, M. Gawroński, M. Hajczuk, A. Ilkowski, I. Kędzierski, K. Korgul, G. Krymuza, S. Kurpiowski, S. Kwasek, I. Luty, K. Majda, L. Malewski, J. Pogorzelski, K. Pluskwa, M. Pol, K. Proporowicz, S. Rękoś, Z. Robak, A. Rysiew, A. Sawicki, R. Siermatowski, T. Skwierczyński, M. Śnioszck, D. Torbusiński, A. Wakulik, Z. Wieczorek, W. Witos, T. Woźnica, J. Znamirowski

1981
monter kadłubów statków rzecznych
wychowawca: Włodzimierz Zelkowier
L. Foryś, R. Hadyński, F. Hucał, S. Januchta, Z. Jaworek, H. Kołaczkiewicz, F. Kopeć, K. Kozłowski, M. Kruk, J. Kudłacz, D. Młynek, R. Olender, A. Olszowy, A. Rakoczy, M. Siegieniewicz, D. Schab, W. Skorek, K. Sulowski, W. Stankiewicz, W. Streniczuk, M. Szafraniec, B. Szelachowicz, A. Szydłowski, D. Urbański, R. Wawryszewicz, Z. Wenglarski, M. Wiatrak

1981
monter maszyn i urządzeń statków rzecznych
wychowawca: Leopolda Czuba
J. Bałda, A. Czerwiński, K. Fik, B. Garncarz, A. Homik, J. Konicki, Z. Kozioł, J. Kuszawski, T. Lepitak, P. Łocheński, S. Mecker, J. Morajski, M. Musiał, S. Nosko, M. Nowakowski, M. Paska, J. Pogorzelski, M. Polęsiak, L. Polikowski, M. Rozmus, Cz. Skrzypczak, B. J. Skrzypczyński, M. Sobota, A. Sztreker, M. Szudera, P. Urbaniak, R. Wertelecki, M. Wieliczko, K. Wifling, A. Wodyk, M. Wojtowicz, S. Wójciak, J. Wójcicki, A. Wójtowicz, M. Zyś

1982
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Henryk Pierchała
G. Bojarski, Z. Brzeziński, J. Bultrowicz, P. Dołęgowski, K. Dworakowski, M. Flaszka, J. Frykowski, C. Głowacz, M. Goryński, R. Gyba, M. Jelonek, K. Jaznach, A. Kret, J. Kozior, M. Kulesza, R. Kwiatkowski, A. Lisowski, P. Lota, L. Lasocha, J. Masternak, C. Mączka, S. Mirek, K. Miśkiewicz, D. Mościbrocki, J. Plutecki, K. Płuciennik, D. Skiba, P. Skrzypczyński, T. Turek, W. Wieczorek, G. Wiśniewski, E. M. Wójcik, P. Wróbel, W. Zamożny, M. Zawiliński

1982
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Antoni Mirosław
J. Adamczyk, J. Biernat, K. Chmielewski, R. Chmielewski, K. Czekaj, M. Dobrakowski, T. Domaszczyński, R. Gabryń, W. Gadawski, W. Gajewski, R. Iwaniuch, J. Janusz, T. Kaczmarek, D. Kopeć, M. Łatki, B. Lorenc, A. Pieleszko, Z. Pilzak, Z. Popławski, D. Raróg, R. Siemieński, I. Sieradzki, R. Serafinowski, M. Szalkowski, D. Szukiel, J. Średnicki, R. Walasek, M. Wierzbioki, K. Zalewski, W. Zarzycki, R. Zimny, K. Żukowski

1982
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Zdzisław Wolański
M. Artemiuk, R. Chlewicki, A. Cieślicki, D. Domański, M. Duda, L. Gronkiewicz, E. Jurgiewicz, D. Kijuk, W. Kopeć, R. Kot, M. Kokot, M. Kotelski, Z. Łoś, F. Łysiak, R. Maciejewski, T. Matusiak, J. Mazur, S. Moroz, Z. Oniszko, B. Panis, M. Prządka, R. Pytel, Z. Rudnicki, W. Milczarek, W. Siewior, Z. Skibniewski, R. Skowroński, P. Słupski, B. Stangert, D. Stojko, M. Śmiatała, J. Szołycha, G. Wieczorek, A. Wasilewski, W. Wolski

1982
monter kadłubów statków rzecznych
wychowawca: Irena Szumiec
M. Cieślak, W. Hadyński, W. Husał, A. Januszyk, M. Kania, A. Kogut, Z. Kubicz, R. Łukasik, W. Machul, R. Mudry, K. Panasiuk, P. Sopel, A. Starkowicz, D. Senator, M. Tuszyński, R. Tuszyński, J. Wcisło, M. Włodarczyk, R. Zarzycki

1982
monter maszyn i urządzeń statków rzecznych
wychowawca: Zdzisław Staniów
A. Bączek, S. Domański, K. Dominiak, T. Drunlak, K. Dworczyk, P. Cieśliński, R. Gancarczyk, J. Gułej, J. Glomba, P. Janelli, B. Kornecki, J. Koźmiński, S. Krupa, E. Nowak, G. Nowicki, D. Olejniczak, A. Pietrzak, A. Proch. R. Pytel, K. Rolirat, M. Sitkiewicz, R. Smoliński, G. Stępień, Z. Turzański, W. Waryszak, R. Zagrobelny, A. Zakowicz

1983
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Włodzimierz Zelkowier
A. Bielecki, A. Chrzanowski, T. Derkacz, C. Dembowski, G. Dobrowolski, M. Drobina, A. Golba, G. Górak, B. Jakubowski, R. Kanik, P. Kopczyński, Cz. Maraj, M. Niemiec, S. Olczak, M. Opon, S. Perdek, M. Smolarczyk, A. Sosna, T. Stalski, A. Suchorab, T. Sztangierski, W. Tomczyk, M. Szkwarek, R. Truchelewski, J. Trykowski, Z. Wawrzyniak, D. Wojakiewicz, T. Wycisk, A. Zagórski, P. Zając, M. Żak

1983
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Jan Bernacki
M. Boguski, M. Bułkowski. R. Bułkowski, J. Cykowski, Z. Czajkowski, K. Dąbrowa, K. Dydyński, M. Garstka, J. Graf, M. Januszewicz, M. Małek, A. Mróz, W. Niedźwiecki, J. Niziołek, J. Ojrzanowski, E. Płaziński, A. Poświatowski, J. Saja, J. Stępień, S. Teda, J. Wesołowski, W. Wodyk, P. Wojciechowski, Z. Zubrowski, M. Żółtański

1983
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Marek Malicki
J. Bejm, J. Bryling, A. Ciborowski, K. Daniel, J. Dębski, A. Dorot, R. Duda, M. Grabowski, H. Grzesiuk, R. Husak, J. Hańczaruk, W. Kozera, J. Małkowicz, K. Marcinkowski, A. Maryjański, M. Mikulski, K. Olesiak, A. Płuciennik, J. Prokop, M. Rączka, S. Ryczek, H. Sobieralski, P. Urbański, S. Wilczyński, T. Wilk, P. Winiarski, J. Żak

1983
monter kadłubów statków rzecznych
wychowawca: Elżbieta Wierzbicka
A. Bujak, M. Chmiel, D. Chmielecki, J. Halicki, Z. Hendrysiak, J. Hutny, W. Izdebski, J. Karlio, R. Kosiarek, R. Kowalczyk, D. Kozioł, H. Kozłowski, A. Kroczek, Z. Kryszczuk, M. Księżniakiewicz, A. Tanger, J. Lesiak, M. Majcher, M. Majchrzak, M. Makaruk, M. Makowski, K. Marchlewski, P. Marzec, J. Ostrożny, D. Pacholski, K. Prokopiak, G. Sliwiński, S. Słoniowski, B. Solecki, A. Wrzesiak

1983
monter maszyn i urządzeń statków rzecznych
wychowawca: Maria Żmijowska
G. Bednarczyk, R. Berestecki, B. Biełaga, D. Chodara, J. Dragan, W. Dziuba, A. Gaik, J. Godyla, D. Górski, A. Grochecki, R. Hankelman, W. Ilnicki, W. Jedlecki,
T. Kieliszczyk, J. Klepacki, R. Kluza, P. Kolinka, K. Kotecki, A. Kraska, P. Lalka, R. Łyczak, I. Moskwa, Z. Muzg, R. Nowicki, K. Olejniczak, A. Paszkiewicz, J. Serżi, K. Sługocki, S. Sobolewski, P. Stojanowski, W. Szczeniawski, M. Wiewióra, W. Żmijewski

1984
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Jadwiga Szwaja
A. Babiarz, D. Baryś, D. Bazylewicz, Z. Blin, R. Brzoza, D. Czajkowski, W. Dworzycki, W. Fioziński, P. Jankowski, S. Kamieczyński, P. Kołacz, Z. Kośko, G. Ksiądz, A. Litwin, M. Łąkowski, C. Mądrzański, W. Misiak, Z. Nowicki, R. Olszewski, M. Ostrożyński, I. Pacan, D. Podlewski, P. Pogorzelski, D. Rogowski, K. Rojewski, R. Supiński, A. Syryczyk, M. Szczepaniak, S. Szuber, W. Wieczorkiewicz, M. Winnicki, M. Witos, M. Woźniak, D. Zaremba

1984
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Marian Hajduk
A. Białecki, M. Bojko, P. Brzeziński, Cz. Chełstowski, B. Chudzik, I. Dziki, I. Fedorczuk, A. Gwizdek, J. Hadrian, J. Hasiak, R. Janowski, M. Kalinowski, M. Kosobucki, K. Karkocha, A. Konopka, R. Kozłowski, M. Krej, A. Krzanowski, D. Kucz, J. Łebek, D. Morawiak, D. Pawlik, A. Płachciak, M. Prymas, J. Sobieraj, T. Stachura, M. Szymura, K. Śliwka, M. Wosiński, D. Żełubowski, W. Wąsowski, D. Woźniak, A. Zaczkowski, W. Zięba

1984
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Andrzej Koc
J. Babik, C. Baran, J. Brusiło, R. Damboń, R. Dawlewicz, G. Dąbrowski, R. Dębicki, P. Gawlik, W. Gorzelańczyk, E. Humienny, A. Kapałka, P. Karpiński, M. Knutelski, R. Kopeć, J. Kowalski, R. Królikiewicz, P. Kurczak, G. Lesiński, A. Lisek, Z. Litwin, R. Makuch, I. Mickiewicz, M. Mirowski, I. Niedźwiecki, K. Pac, R. Pałka, J. Peszko, C. Raburski, R. Rozwadowski, J. Rudnicki, J. Smoleń, M. Stawski, W. Szafranowicz, M. Szarameta, W. Zaczyński

1984
monter kadłubów statków rzecznych
wychowawca: Jacek Ferenc
R. Bogacz, A. Dunajski, A. Dworczyk, P. Gawałko, M. Gruberski, M. Grudzień, J. Gusta, W. Kędziora, K. Koralewicz, A. Krzysztofik, M. Kusyk, W. Kuźma, M. Łupkowski, M. Muskaluk, K. Mroziński, I. Nowak, M. Ostropolski, S. Sanecki, P. Smoza, A. Szkutnik, K. Tymczuk, I. Wojda, A. Wysoczański, K. Zgadło

1984
monter maszyn i urządzeń statków rzecznych
wychowawca: Artur Donesz
E. Basiuk, J. Begier, R. Bronowicki, M. Cudak, D. Denis, M. Foryś, G. Gancarczyk, D. Izydorczyk, M. Jankowski, Z. Jurczak, J. Kempski, P. Kettner, D. Kowalski, M. Krynicki, M. Leszcz, J. Magiera, D. Małyska, W. Mozwojski, S. Raoko, J. Szostecki, Z. Tyrakowski, D. Walczak, K. Wiatrak

1985
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Irena Szumiec
P. Cieplik, J. Dudek, M. Fegon, D. Gaik, S. Gałka, J. Golec, M. Haba, W. Janoszek, W. Kahl, W. Kołodziej, J. Kosiński, Z. Król, P. Kurczak, R. Łazarski, J. Maksymczuk, Z. Marek, W. Miarka, P. Michalski, M. Mikos, M. Musieł, M. Nowak, H. Pawliszyn, S. Robak, K. Rybaczuk, J. Sapiszczuk, W. Sys, R. Szymański, P. Szymczonek, K. Szymszon, M. Śmietański, J. Tymczyszyn, P. Waleszczuk, M. Wiktorski, A. Woroniak, K. Zastępowski, J. Zawieja

1985
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Aleksander Bielawski
A. Babik, B. Baca, W. Bartczak, G. Bartkowiak, J. Bednarczyk, I. Biernacki, M. Brodziak, J. Hudyma, Z. Jurkowski, T. Kasprzak, P. Kiljan, A. Kosiński, M. Kozłowski, A. Krawczyk, W. Kubik, D. Kwika, J. Lisek, T. Malec, M. Malewski, G. Malinowski, R. Miszczyk, B. Nawara, M. Olsiński, S. Opasek, P. Rosik, J. Skrzypczak, T. Skuza, A. Sokołowski, M. Stec, J. Stroński, R. Szewczyk, D. Urbanek, R. Wachowicz, P. Wiktuś, J. Włodarczyk, P. Zupkiewicz

1985
wychowawca: Małgorzata Kuzka
P. Bajkowski, G. Domino, M. Drążek, E. Frączkiewicz, R. Gardiasz, R. Marczuk, M. Jaksztas, D. Janicki, B. Jasiński, M. Karasiuk, R. Keller, K. Kliszcz, D. Król, R. Kupijaj, D. Łagosz, A. Mak, J. Moryń, S. Pluta, L. Płuciennik, J. Romańczukiewicz, J. Szmigiel, R. Targaszewski, P. Zając, M. Zawadzki, J. Żelazko

1985
wychowawca: Maciej Malinowski
A. Bachciał, L. Bartniak, A. Cieplica, H. Czaja, W. Drgas, W. Galek, T. Hruświcki, Z. Kubczyk, W. Langer, G. Łebek, M. Opałka, A. Pilch, S. Płaska, K. Ryszawy,
M. Siwak, M. Straszak, S. Witos

1985
wychowawca: Ewa Orłowska
K. Cebula, G. Cygal, E. Franków, A. Gałęziowski, M. Gruszczyński, J. Karczmarek, K. Kalarus, M. Koim, D. Lisak, K. Łukaszyński, L. Łyko, A. Mazur, J. Kazoń, Z. Napierajczyk, D. Olejniczak, K. Piotrkowski, R. Płatkowski, M. Ratajczak, D. Sajdak, D. Sanoki, M. Sękalski, A. Skołuda, R. Sługocki, A. Tarnowski, P. Turek, J. Zając, G. Zawada, A. Ziółkowski

1986
wychowawca: Stanisław Osiecki
R. Adamowicz, R. Alfawicki, M. Baran, Cz. Cania, A. Cesarz, R. Cwikliński, M. Cybulski, I. Dzięcioł, M. Hemmerling, R. Kolasa, P. Korycki, M. Lizun, P. Lejczak, P. Meziarz, M. Mincewicz, J. Michałowski, J. Odoj, G. Pawłowski, R. Rudnicki, A. Szczekot, S. Trochimowicz, W. Wojdyło, P. Wróblewski

1986
wychowawca: Irena Talik
A. Armusiewicz, K. Borowski, Z. Bezak, A. Brzyski. J. Chichłowski, T. Ciechanowski. A. Gąsior, N. Horoszkiewicz, B. Hołod, R. Kubiś, R. Krzykowski,
R. Ligarski, A. Ławniczak, R. Marcinek, A. Michalec, D. Miara, A. Pajączkowski, R. Panasiuk, J. Polak, W. Sieczkowski, D. Zabłocki, D. Zupke

1986
wychowawca: Halina Ryczywół
L. Baran, I. Bury, P. Gurdek, T. Hanusiewicz, J. Koterba, R. Łobiński, D. Mikołajczyk, M. Nawara, S. Olkiewicz, L. Rak, R. Tarnowski, A. Telka, D. Wójcik, G. Ziółkowski, M. Żędzianowski, K. Zarek

1986
wychowawca: Maciej Malinowski
R. Dmeński, M. Duk, T. Dwojak, T. Grzywacz. P. Harasimów, M. Hilt, J. Konefał, R. Kramarczuk, J. Krzyżanowski, P. Malerek, A. Michalski, R. Michnik, A. Molek, M. Paradowski, J. Sarna, L. Sawa, Cz. Sura

1986
wychowawca: Małgorzata Drwięga
M. Czemierowski, D. Doroszkiewicz, R. Fornal, S. Giza, J. Grzesiak, L. Hołownia, J. Indrzejczyk, R. Jandy, J. Korniluk, J. Kubas, M. Małkiewicz, W. Makowski, T. Maras, S. Musiej, R. Nitecki. R. Piotrowski, M. Rybka, P. Senk, R. Trzyna, D. Zarzycki, K. Zdun

1987
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca:
P. Agaciński, J. Cichoń, J. Cybulski, K. Czajkowski, J. Sumienny, P. Jewiarz, A. Karnkowski, R. Krywienia, M. Knźnik, T. Mędak, R. Prytko, Z. Przygon, G. Samsonowicz, A. Szczepaniak, Z. Strzelecki, R. Ungrat, J. Wiśniewski, R. Znamirowski

1987
wychowawca: Andrzej Skut (dwa lata Zdzisław Waloński)
J. Antonow, M. Barański, A. Białowieski, R. Felchner, G. Głąb, S. Grzeszczak, W. Hajzler, R. Horańczyk, P. Iwaszkiewicz, W. Igras, J. Jakubowski, A. Kaziuk, M. Kotecki, M. Kwiatkowski, R. Latuszek, G. Lech, A. Maciaszek, I. Miłowski, J. Mielnik, W. Pacuła, A. Rynkiewicz, K. Ronowicz, S. Sarzyński, J. Sobczyk, A. Tułowiecki, M. Włusek

1987
monter kadłubów okrętowych
wychowawca: Andrzej Koc
A. Asynger, K. Gabryś, M. Gryz, R. Ilnicki, G. Jabłoński, D. Kozieł, A. Lorek, Cz. Naniewicz, R. Rejewski, M. Szabat, G. Szeremeta, P. Szczepaniak, A. Wojsik, Z. Wiończyk, J. Wittek, W. Zientek

1987
monter maszyn i urządzeń okrętowych
wychowawca:
W. Adamski, K. Borowski, W. Błaszczyński, A. Dmitruk, P. Dawidziok, S. Głąb, M. Idasiak, P. Jacak, T. Kajdo, G. Krupiński, I. Muskuł, A. Nowak, A. Roś, M. Rogowicz, S. Rynkowski, D. Szczeszek, B. Szmugiel, R. Siarkiewicz, A. Trojanowski, R. Tomczyk, J. Wnuk, K. Wieczorek

1988
marynarz żeglugi śródlądowe|
wychowawca:
A. Chwiałka, A. Dorabialski, R. Duszak, P. Gluz, S. Jaworski, A. Jakubowski, K. Krawiec, P. Kulik, R. Kulig, B. Kotecki, T. Kołodziej, J. Lasota, P. Mazur, R. Matuszewski, M. Migdalewicz, J. Nowicki, G. Piszczałka, A. Piątek, P. Pietrzak, A. Rawicki, M. Świerczyński, D. Skrajny, D. Strysz, S. Szadkowski, P. Szydełko, W. Trelka, P. Wilk

1988
monter kadłubów okrętowych
wychowawca: Ewa Orłowska
W. Antolak, D. Bala, R. Błażejewski, R. Cecot, K. Cieślak, P. Dąbrowski, R. Grabowski, M. Gumny, L. Hołownia, P. Janik, M. Kotwicki, P. Koczoń, M. Kotowski, W. Kuriata, S. Magdij, T. Mrozinski, P. Nakrewicz, P. Popielas, P. Pietrykowski, M. Pyrzanowski, P. Rosa, W. Szwed, R. Szczepanem, D. Tereszkiewicz, G. Zajączkowski, R. Zawadzki, A. Zgorzelski

1988
monter kadłubów okrętowych
wychowawca:
M. Adryańczyk, R. Becherowski, A. Kielecki, M. Bogdan, K. Chmiclewski, R. Duda, L. Dymitr, A. Gasztych, J. Kowalik, A. Mikołajczyk, M. Nastałek, R. Smolak, D. Stawski, G. Szczerbiński, J. Tyrcz, J. Wach, A. Wojsa, Z. Wyroba, R. Zamelferd

1988
monter maszyn i urządzeń okrętowych
wychowawca: Zdzisław Staniów
R. Bartoś, M. Broda, J. Bodurka, S. Cegłowski, S. Czeszek, M. Dziurawiec, P. Fajkiel, J. Feruś, J. Grub, J. Guździoł, L. Jandaczek, K. Korzepa, A. Kalika, P. Krawczyń, T. Kurek, M. Marchwic, M. Matejek, B. Ostrowski, T. Pająk, R. Pist, D. Popiel, R. Saga, R.Sawicki, R. Staniec, P. Zieliński

1989
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Lidia Chmielewska
T. Antoniuk, M. Artym, R. Bożynski, J. Bratkowski, P. Cieszewski, M. Czekalski, G. Demski, M. Jagodzinski, T. Kamiński, K. Kornaga, M. Kościnski, S. Michta, J. Mielczarek, P. Mizera, R. Ogonowski, M. Olszewski, A. Pankiewicz, M. Pietrzak, B. Popik, T. Rawicki, A. Rozwadowski, A. Salamon, P. Soltysik, W. Stęplewski, W. Szawłowski, M. Szyndlarewicz, J. Telesiewicz, I. Ulańczyk, R. Włodarczyk, R. Zgorzelski

1989
monter kadłubów okrętowych
wychowawca:
S. Bednarek, D. Czebreszuk, T. Gałązka, S. Gołoszewski, W. Kępa, D. Kanadys, T. Kubiak, G. Lubelczyk, K. Masniak, P. Niezgoda, J. Osinski, Z. Połubiński, K. Rospondek, J. Sakowski, J. Sosinski, P. Stolarski, K. Szeming, M. Walicki, R. Woźniak, J. Zieliński

1990
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca : Andrzej Koc
G. Adamiak, M. Biczak, P. Borowski, D. Bryś, J. Cisek, D. Dąbrowski, R. Felicki, R. Jaśkiewicz, K. Janicki, K. Karier, P. Kawczyński, Z. Kaziu, M. Karbik, P. Kuriata, R. Kusy, A. Lejczak, Z. Łaba, R. Łukasik, J. Michałkiewicz, A. Ogonowski, J. Płonka, P. Radosta, T. Romaniec, D. Sędzik, A. Sikorski, T. Sowiński, M. Sudak, T. Terejlis, P. Wąsik, K. Wolniakowski, J. Wronka

1990
monter kadłubów okrętowych
wychowawca:
R. Duda, S. Czapski, J. Fąfara, R. Galent, G. Kamieniecki, R. Kulej, A. Kozanowski, D. Marcinek, A. Ozimek, D. Przymuś, A. Staszczyński, O.Trawiński, D. Wojtalik, K. Wójcik

1990
monter maszyn i urządzeń okrętowych
wychowawca:
P. Antczak, J. Bała, K. Bielecki, M. Bielawski, P. Brzeziński, S. Chromy, T. Dolecki, K. Dombek, P. Dudkowiak, A. Foryś, A. Kosiński, D. Kornatowski, P. Mierzejewski, I. Pawlak, A. Rachuba, Z. Teodorczuk, K. Umecki, S. Urbański, P. Węgrzyński, K. Zabłoci, W. Zając, A. Żak, M. Żuk

1991
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Stanisław Osiecki
T. Czapla, D. Dzięgielewki, M. Gaj, L. Gonda, M. Hołyński, M. Jędra, R. Jamiński, M. Jaworski, A. Klejner, P. Kaniowski, B. Leja, R. Lewandowski, Z. Łaba, A. Michaliszyn, R. Pasiut, P. Parczała, T. Przybył, A. Swatowski, P. Szczerbowski, R. Szymański, R. Tchórzewski, G. Wakulewski, M. Wawrzyniak, M. Zwatykanicz

1991
monter maszyn i urządzeń okrętowych
wychowawca: Ewa Orłowska
P. Balczun, T. Czekaj, K. Dudek, Gajdamowicz, J. Gitler, M. Kobiałka, D. Kośka, P. Kruszka, R. Leśniak, K. Makejew, T. Mamot, K. Miłek, J. Nowak, A. Niedaszkowski, J. Kołodziej, P. Sobiegraj, M. Świątek, R. Szczepaniak, P. Szocki, S. Treska, S. Wołyniec, A. Wojszczyk, D. Walas, D. Załuski, J. Ziółkowski

1992
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Bogusław Wilk
G. Dolecki, D. Furmańczuk, G. Hausman, P. Jakubowski, G. Jastrzębski, P. Krzywda, G. Kurylonek, P. Larwa, K. Kolęda, P. Nawrot, M. Omasta, P. Paduch, G. Paul, P. Podyma, J. Rudkiewicz, P. Rudkiewicz, D. Sękowski, R. Tchórzewski, P. Wolski, G. Wojciechowski, G. Zajfert, M. Zych, W. Żak, J. Żuk

1992
monter kadłubów okrętowy
wychowawca: Irena Talik
M. Drobny, J. Drąg, M. Jeziorny, M. Kramarz, T. Laska, P. Łyczkowski, A. Motyka, M. Matuszak, A. Niewiadomski, P. Pytel, A. Sitek, B. Smolik, M. Stawski, M. Turoń, D. Walas, M. Waszkowiak, K. Wysoki

1992
monter maszyn i urządzeń okrętowych
wychowawca: Krzysztof Brzozowski
A. Adamiak, D. Bryjak, R. Brzeski, T. Galacki, P. Gmyrek, S. Huk, W. Klepa, T. Klimas, M. Krzyków, T. Łomot, R. Majka, M. Małkiewicz, A. Michalak, A. Pikul,
E. Schneider, A. Smolana, A. Sołecki, G. Stankiewicz, M. Szaliński, J. Szutkowski, M. Tchorowski, K. Toma, P. Tubis

1993
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Andrzej Koc
N. Aleksandrowicz, D. Bieganski, K. Pieniek, T. Biernacki, B. Dyrcz, S. Frączyk, R. Główczyński, R. Gabryś, P. Hope, J. Jakubowski, M. Jendrzycki, S. Karasiewicz, A. Krzyżak, T. Polisiakiewicz, A. Ożga, S. Rejdych, A. Saja, M. Stasiewicz, R. Tomaszewski, Z. Tucholski, J. Trela, S. Wieczorek, A. Żuk

1993
monter maszyn i okrętów ( spawacz)
wychowawca: Elżbieta Antczak
M. Białczak, J. Dereń, S. Daniłowicz, Z. Gawryś, P. Gromuł, R. Kembłowski, M. Kiełbiński, J. Lichtański, J. Łęcki, D. Nogaj, W. Maresz, P. Morawski, R. Myśliwiec, T. Nowakowski, M. Nowiński, A. Pakowski, M. Puzio, M. Smycz, R. Wachol, M. Wieczorek

1993
monter maszyn i urządzeń okrętowych
wychowawca: Mirosław Kowalewski
P. Alberski, G. Bednarski, P. Bobela, S. Cieślik, G. Kozakiewicz, R. Krzywonos, B. Kulczyński, A. Lech, H. Łatka, M. Michałowicz, A. Olejnik, M. Przybylski, T. Szafrarz, R. Targoński, G. Urbański, S. Wiącek, M. Zielinski

1993
monter maszyn i urządzeń okrętowych
wychowawca: Halina Ryczywół
A. Bagiński, Z. Bończyk, D. Conio, R. Gancarz, K. Grudzień, M. Grzybowski, Z. Huk, K. Kropidło, D, Kurasiewicz, E. Kuriata, A. Kuryłek, S. Lis, R. Lozański, W. Łuków, W. Matłosz, R. Piekarz, G. Suchecki, R. Woźnica, R. Zawada, Ł. Zemła

1994
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Bronisław Broszko
J. Bełza, A. Buzalewicz, G. Czapla, I. Dawidowicz, R. Faliszewski, R. Giermanowicz, T. Gliga, J. Kołodziej, R. Kołosowski, P. Kozieł, K. Kosteczki, R. Krawczyk, M. Kucharza, M. Machnik, T. Mikosiak, K. Nowiński, D. Piwko, M. Podyma, D. Rytka, D. Sady, K. Stafiej, G. Surmacz, P. Szarek, R. Wojciulewicz, R. Wołowicz, K. Woźnica

1994
monter maszyn i urządzeń okrętowych
wychowawca: Aleksander Bielawski
A. Andrzejko, P. Bajan, T. Dąbrowski, D. Cieślak, A. Iwanicki, R. Jarosz, R. Józefowicz, P. Kazimierczak, P. Kazimierczak, M. Kielecki, P. Kocur, J. Korbel, S. Korwacki, P. Kotwis, P. Laguń, R. Mączka, P. Marzec, R. Pośniak, M. Pawłowski, P. Poborski, D. Samulewicz, R. Sroka, P. Szemelak, W. Sowula, A. Wysoczański

1994
monter maszyn i urządzeń okrętowych
wychowawca: Piotr Gierczak
B. Błaszczyński, R. Bochna, M. Cupiał, D. Dembski, A. Fortuna, D. Hnatiuk, M. Kiewlak, P. Klimas, M. Korzun, M. Kwiatkowski, B. Kozłowski, A. Martowicz, W. Miszczyk, P. Ordon, D. Palenka, P. Pawłowski, M. Skowerski, A. Stasia, G. Wróbel, J. Żytkowski

1994
ślusarz spawacz operator obrabiarek skrawających
wychowawca: Maria Terebus
T. Baran, E. Banaś, R. Białecki, T. Grzeszczyk, K. Jakuszkin, J. Juszczyk, A. Katarzyska, S. Kałka, D. Maleszak, S. Murias, A. Nowak, A. Pasiecznik, M. Siry, T. Trawka, A. Rychlewski, T. Wabnitz, R. Wanecki, M. Zakrzewska, A. Żegadło

1995
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca : Henryk Pierchała
D. Adamczyk, A. Andrzejczak, S. Blok, T. Bojar, M. Cieślarczyk, A. Dwulatek, R. Gitler, M. Góral, S. Kornel, J. Korzeniowski, G. Małysiak, H. Mirowski, M. Nazarczuk, D. Niestrzeba, J. Skibinski, M. Szulkowski, J. Szymecki, A. Urbanowicz, R. Ziemlicki, S. Zgadło

1995
monter maszyn i urządzeń okrętowych
wychowawca: Ewa Orłowska
D. Bugański, J. Barwiński, T. Czołowski, M. Gaj, S. Hawliczek, M. Jajkiewicz, S. Jakubowski, A. Kalitka, M. Kiewlak, M. Pawłowski, G. Puzio, W. Seretny, R. Szymkowiak, D. Tarasiewicz, R. Traczyk, T. Tofiluk, T. Trębowicz, P. Woźnica, T. Zarowiak

1995ślusarz - spawacz
wychowawca: Grażyna Isańska
B. Ćwikielnik, P. Grygoluk, P. Grysakowski, K. Klimek, A. Kubiak, J. Młyńczak,
W. Oleszko, T. Orzechowski, P. Piątek, M. Piwowarczyk, P. Rosłanowski, Ł. Szydełko, O. Śnieguła, T. Wawrzynów

1996
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca : Elżbieta Antczak
P. Antoniak, M. Bagiński, M. Chmura, T. Chmura, P. Chmielewski, P. Glejzer, P. Kościewicz, T. Kubiak, S. Kisiel, T. Lewandowski, A. Makejew, A. Michalak, M. Najwer, K. Sidorowicz, M. Stelmaszczyk, P. Szlamp, M. Radojewski, B. Tomczyk, A. Wierzbicki, W. Wdzięczny, K. Zając

1996
monter maszyn i urządzeń okrętowych
wychowawca: Halina Ryczywół
A. Chodań, A. Deniusz, W. Drzazga, J. Gawlik, O. Gumulak, P. Hnatiuk, S. Jamróz, D. Klaczak, T. Kubica, D. Litwin, G. Luboński, T. Małek, P. Misterski, P. Nazarow, J. Nowak, S. M. Ostrowski, S. P. Ostrowski, J. Pajączek, P. Słobodziński, P. Stępniowski, K. Szafraniec, M. Szeremata, J. Warmus, M. Wodniak

1996
ogrodnik terenów zielonych
wychowawca: Mirosław Kowalewski
A. Chwalisz, J. Kalarus, A. Kowalik, D. Kuleszo, M. Kwiatkowska, J. Łukasiewicz, M. Mazur, K. Machniak, M. Nowak, A. Olejnik, K. Ododziej, B. Pokora, D. Słowik, M. Słowik, I. Stasiak, A. Szymańska, A. Szyszkowska, I. Zaremba

1996
ślusarz spawacz
wychowawca: Andrzej Koc
W. Chróściak, K. Grzcsiak, P. Grysakowski, A. Gadamer, G. Hołda, M. Kluska, D. Misterski, M. Rudziński, M. Skoczylas, B. Staszewski, Z. Szczęch, M. Tobijasz, B. Wojtas, P. Żołyński

1997
marynarz żeglugi śródlądowej
wychowawca: Jerzy Bartoszek
T. Andrzejewski, P. Biskup, M. Burtan, P. Glejzer, P. Harhala, D. Hunter, M. Janeczek, J. Jankowski, M. Jurkiewicz, R. Klimek, Z. Kołosowski, P. Kuriata, K. Kwaśnikiewicz, R. Kozłowski, A. Makejew, P. Matłosz, W. Pałczyński, Ł. Rozmarynowski, D. Rudnicki, S. Stachurski, K. Szczerbowski, D. Urbankiewicz, A. Wójcik

1997
monter maszyn i urządzeń okrętowych
wychowawca: Aleksander Bielawski
G. Beyga, M. Bryling, T. Droździkowski, J. Dzwonek, A. Gabor, M. Janecki, M. Kanecki, K. Kilian, G. Kłys, K. Karasiewicz, J. Marut, T. Marut, A. Ochmanski,
J. Pinkosz, P. Szwak, R. Traczyk, R. Waliszek, P. Winiarski, P. Zabilski

1997
ogrodnik terenów zielonych
wychowawca: Edmund Walasek
V. Adamus, A. Brymierska, A. Chęcińska, A. Hejmanowska, J. Gogoła, J. Jednorowska, K. Jurkiewicz, A. Kalinowska, A. Karkuś, A. Kostański, E. Kuźmicz, K. Mastyk, M. Mszyca, I. Olejniczak, M. Opalińska, E. Piotrowska, I. Podgórna, D. Radzik, E. Szczepanie, M. Wawrzkiewicz, A. Wierzyk, B. Wytrwał

1997
ślusarz - spawacz
wychowawca: Bronisław Broszko
A. Gruner, B. Jankowski, M. Kluska. A. Kowalski, M. Kleszcz, P. Kieler, J. Lipiński, B. Mojsiejów, R. Mrożek, P. Spała, K. Sznyr, R. Świerkowski, R. Petrykowski, Z. Zborowski

1998
ogrodnik terenów zielonych
wychowawca: Agnieszka Lesz
A. Bartoszewska, M. Berger, A. Bielińska, A. Frąckowiak, A. Gaszewska, J. Gazda, E. Hostyńska, P. Krytyś, K. Krzesińska, A. Myszkowski, A. Niedzwiecka, U. Pacer, S. Paprocki, M. Serwatka, B. Waręciak

1998
ślusarz - spawacz
wychowawca: Grażyna Isańska
D. Ćwiek, G. Feruś, M. Jaśkiewicz, M. Lalka, R. Lasotka, G. Ługin, P. Mendocha, P. Opatrzyk, P. Rybiński, S. Staszewski, G. Szczerba, J. Szamański, M. Zielinski, M. Zielonka

1999
ogrodnik terenów zielonych
wychowawca: Fajkowska ( Jolanta Wełna Szczepańska)
J. Adamek, A. Bender, U. Berbeć, M. Borkowski, B. Brzost, K. Czajkowska, P. Drozdem, K. Górecka, M. Gruszczyński, R. Ignaszewska, M. Jęch, M. Klitkowska, B. Król, K. Ladra, A. Miarka, K. Miedzińska, S. Mucha, L. Niewęgłowska, E. Pilawa, A. Rogozińska, J. Sikora, E. Sobczyńska, M. Walas, W. Zasada, K. Zimoch, J. Ziółkowska

1999
ślusarz - spawacz
wychowawca: Eryk Potyka
M. Ćwiek, A. Dusiński, R. Dutkiewicz, K. Drzazga, T. Hubacz, M. Jamrozik, J. Jasicki, D. Kurczenko, K. Młynarczyk, W. Puzicki, D. Robak, K. Rutkowski, A. Sznyr, K. Tomal

1999
ślusarz - spawacz
wychowawca: Andrzej Koc
B. Bajcar, D. Białek, M. Błaszczyk, D. Czaja, R. Czopek, G. Feruś, M. Janiszek, N. Kośmider, A. Michalski, A. Mucha, P. Mysłowski, P. Paliwowa, P. Paliwoda, T. Patalas, K. Rosłanek, J. Smolicz, A. Tanajewski, A. Węgłowski

2000
ślusarz - spawacz
wychowawca: Krzysztof Brzozowski (Maria Popowicz)
D. Banaszczyk, P. Ferens, M. Janiszek, M. goprowski, A. Kulig, T. Kulwicki, P. Kusz, M. Łoszko, M. Michalski, P. Paszowski, G. Walczak, M. Walkowiak, M. Wasilewski, M. Zelga

2001
ogrodnik terenów zielonych
wychowawca: Edmund Walasek
I. Chmielińska, D. Drobna, E. Gniazdowiska, K. Kawałko, A. Kozak, J. Marcinkiewicz, K. Parkitny, K. Pluta, P. Pruś, A. Skórka, A. Stanisławska, P. Szeroki, P. Szymanowicz, A. Świątek, M. Ulewicz, M. Ulewicz, A. Włodarczyk, M. Zieliński

2001
ślusarz- spawacz
wychowawca: Maria Terebus
S. Aniszczyk, P. Białas, G. Górak, T. Góral, T. Kamieński, G. Kamyszek, E. Kubik, A. Laskowski, M. Lenarczyk, J. Michalewicz, W. Mikos, A. Wotygocki, A. Zając

Komentarze
#1 | Williammabe dnia 04.10.2016 21:26:43
vista health fort smith ar meridia kopen nederland cambridge eye doctors harvard square
Dodaj komentarz
Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wtyczka społecznościowa
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Urodziny
Dzisiejsi solenizanci:
Stanislaw Janowski

Nadchodzące urodziny:
januszf25. 4
tomszt26. 4
Agnieszka_Klos26. 4
leslaw tereszczak28. 4
stach5010028. 4
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Leszek Czerwinski
23.03.2017 19:50:00
Serdecznie dziekuje

Irena Talik
22.03.2017 22:20:47
Leszku z okazji Urodzin wszystkiego, wszystkiego najlepszego Smile Smile Smile

Zygfryd
24.12.2016 01:56:09
Zdrowych spokojnych Świąt wszystkiego dobra Zygmunt Ostaszewski

bodzka
22.12.2016 20:41:45
Radosnych, spokojnych,pełnych
ciepła i nadziei Świąt,odpoczynku od codziennych trosk w rodzinnym gronie. Zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Mietek69

Irena Talik
27.09.2016 22:57:33
Zbyszkowi Pięcie z okazji Urodzin wszystkiego, wszystkiego najlepszego. Smile Smile Smile

Kursy walut
Notowanie z 2017-04-24
USD1.96%3,9060
EUR0.69%4,2410
CHF1.64%3,9267
GBP1.79%5,0092
Google
Wyszukiwarka www.tzswroclaw.pl
Wygenerowano w sekund: 0.81 3,600,679 unikalne wizyty