Luty 27 2017 08:51:55
Nawigacja
Ostatnie artykuły
· Para-męt pikczers
· Groszek
· Wodowanie
· Kilka słów o Jungom ...
· wydanie tomiku poezji
· Marzenia
· ZASADNICZA SZKOŁA ŻE...
· PAŃSTWOWA SZKOŁA ŻEG...
· Państwowa Szkoła Tec...
· WYDZIAŁ ZAOCZNY
· TŻŚ
· Płonący Mikołaj
· Święty Mikołaj patro...
· ABSOLWENCI TECHNIKUM...
· Prezentacja zdjęć Ry...
Ostatnio Widziani
· romek6214:03:28
· Barbara Zelk...14:57:50
· Sylwia14:59:53
· hala23:45:51
· Irena Talik 4 dni
· bronekswiercz 5 dni
· FEug 3 tygodni
· Wiesiek Koni... 4 tygodni
· jozek66 4 tygodni
· stas75 5 tygodni
Aktualnie online
· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 823
· Najnowszy użytkownik: Julek1975
Ankieta
Co powinno dominować na stronie?

Materiały wyłącznie o szkole
Materiały wyłącznie o szkole
46% [11 głosów]

Luźne tematy nie związane tylko ze szkołą
Luźne tematy nie związane tylko ze szkołą
38% [9 głosów]

Informacje żeglugowe
Informacje żeglugowe
17% [4 głosy]

Ogółem głosów: 24
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 13.11.2011
Newsletter
Aby móc otrzymywać e-maile z TECHNIKUM ŻEGLUGI ŚRÓDLĄDOWEJ WE WROCŁAWIU - Oficjalny serwis Absolwentów z Brücknera 10 musisz się zarejestrować.
Skąd przybywacie
Locations of visitors to this page
Nawigacja
Artykuły » Lista absolwentów » WYDZIAŁ ZAOCZNY
WYDZIAŁ ZAOCZNY
WYDZIAŁ ZAOCZNY

1960
Wrocław

drogi wodne
K. Borowski, Z. Hojnowski, K. Czarnocki, A. Kraskiewicz, J. Martyniak, S. Olewiński, Z. Pytel, J. Sadowy, J. Tobiasz, B. Wiśniewski

1964
Wrocław

wydział nawigacyjny
A. Dąbrowski, J. Gurgul, E. Holc, M. Kosicki, S. Krakowiak, J. Muzyka, A. Niedźwiecki, R. Olszewski

Giżycko
wydział nawigacyjny
E. Franciszkiewicz, P. Łysionek, A. Michalewski, M. Wilgocki

Wrocław
wydział mechaniczny
T. Chyliński, T. Galik, J. Habrowski, T. Jasionowicz, H. Kamiński, J. Kisielnicki, W. Płaza, W. Pikus, G. Romanowski, S. Tomala

Giżycko
wydział mechaniczny
M. Ciesielski, E. Kielich, Z. Seidler, W. Tarasiewicz, D. Zajęcki, S. Zaniewski

1966
Giżycko
wydział nawigacyjny
H. Bartosz, L. Chorszakowski, W. Kubiatowski, T. Krzywicki, J. Pawlak, A. Warda,
J. Wilczyński

Wrocław
wydział mechaniczny
S. Guła, H. Gajewski, M. Goniprowski, J. Kąpiński, T. Michnowski, S. Machudera, H. Orłowski, M. Piątkowski, S. Piotrkowski, S. Skonieczny

Giżycko
wydział mechaniczny
H. Borkowski, E. Brzozowski, T. Godwót, H. Giruć, W. Jankowski, Z. Kobiela, W. Paliński, M. Ponikiewicz, Z. Szymański, Z. Trzaskulski, G. Tyszkowski, J. Urbanowicz, R. Zdanowicz, T. Zdanowicz

1967
Warszawa

wydział mechaniczny
H. Brzozowski, H. Chmielewski, S. Duszczyk, M. Gajewski, W. Gambrych, T. Izdebski, E. Łoś, M. Maleszko, T. Mazurek, J. Mierzejewski, W. Obłuski, M. Palerzak, S. Pawłowski, W. Płatkowski, Z. Powierza, Z. Rycia, S. Ryś, P. Szmidt, J. Słowikowski, J. Wojtaszek, D. Wroński, M. Żak

1969
Wrocław

wydział żeglugi śródlądowej
H. Burda, J. Bykowski, M. Bury. A. Charubin, J. Dobaczewski, J. Gil, M. Jakubowski,
W. Krzywiec, T. Maliszewski, S. Mazik, Z. Mozolewski, J. Onderko, S. Partyka, H. Rej, A. Sitek, J. Szczepankowski, K. Warzajtis, K. Wicki, S. Wolski

1970
Giżycko

wydział żeglugi śródlądowej
W. Biały, W. Kita, W. Kuramowski, J. Karbiel, M. Markiewicz, B. Maślej, W. Mikołajczyk, M. Pawłowski, E. Sienkiewicz, M. Sienkiewicz, R. Zaremba

Warszawa
J. Barciński, R. Dalman, J. Dołyny, A. Golenia, J. Gorlik, C. Goźliński, M. Konarzewski, J. Krysztowski, S. Niewiński, J. Orłowski, F. Orłowacki, J. Paszko, E. Pietkiewicz, R. Ptak, A. Sawicki, T. Skabas, A. Skubik, D. Szepietowski, J. Walewski, M. Widomski, J. Zygmunt

1971
Wrocław

wydział żeglugi śródlądowej
K. Aleksandrzak, Z. Daciuk, T. Deneko, J. Gaj, J. Głos, H. Janek, Z. Józefowiak, K. Kalinowski, R. Książączyk, A. Kuncewicz, E. Lebel, H. Mocny, R. Muszyński, E. Owcarz, W. Opala, E. Piskorski, J. Polniak, Z. Poteruba, A. Srebrny, R. Wicki, H. Wachowicz, R. Zagajewski, K. Zawistowski

Giżycko
M. Bałazy, G. Beneszunas, R. Gajdamowicz, P. Głowak, M. Janucki, T. Koras, J. Kowal, W. Kozłowski, S. Majkowski, A. Marczyk, S. Marczyński, Cz. Michciński, Z. Okurowski, Cz. Piatrzyc, K. Piotrowski, W. Podgórski, J. Polanowicz, A. Ryducha, W. Sadowski, B. Sułkowska, A. Zabłocki, E. Żur

1973
Wrocław

wydział żeglugi śródlądowej
R. Bolaczek, L. Czeczot, Cz. Dudek, K. Janton, J. Ligorowski, S. Słonina, J. Sobierajski. M. Sommerlik, A. Węgrzyn, J. Uszyński

Warszawa
P. Błażejewski, T. Borkowski, L. Gnizot, M. Jadłowski, A. Kowalski, R. Kowalczuk, Cz. Król, J. Kwiatkowski, M. Orłowski, W. Pawlowski, A. Sokolnicki, Z. Świątek, E. Tymiński

Giżycko
wydział budowy maszyn i urządzeń statków rzecznych
T. Arlfiński, A. Armiatowski, M. Bekbat, M. Burszta, J. Basiul, T. Bućko, K. Chmielewski, J. Furmański, J. Iwańczuk, E. Jurewicz, K. Kołoziński, W. Król, M. Pająk, J. Roś, M. Raczyński, J. Sienkiewicz, J. Święcicki, T. Winckiewicz, R. Zacharczuk, Cz. Zapaśnik, A. Zubowicz

1974
Wrocław

wydział żeglugi śródlądowej
R. Bartosz, S. Domański, J. Grudniewski, Z. Iżykowski, A. Kasprzak, I. Kowalski, J. Kowalski, S. Malinowski, S. Osiecki, B. Radzięczak, S. Szuba

Warszawa
B. Bidowski, T. Bułanowski, D. Dawiskiba, T. Dobrzyńska, Z. Fijałkowski, J. Groblewski, S. Keler, W. Kowalewski, J. Królikowski, W. Kutura, T. Lach, J. Lewandowski, M. Małachowski, S. Moczydłowski, Z. Murawski, A. Paszko, J. Pawlicki, T. Puszka, K. Wojtczak, R. Zakrzewski

(grudzień) Wrocław
wydział żeglugi śródlądowej
S. Bącal, R. Cempel, L. Drąg, J. Lech, L. Leśniak, J. Lubicki, A. Markiewicz, W. Nowacki, T. Petela, W. Sarna, E. Szymula

1975
Wrocław

A. Jagiełło, J. Koczenasz, H. Kucyło, M. Kuliński, M. Kociołek, J. Ostachowski, M. Poniżnik, W. Wachowski, J. Więcław

Koźle
budowa maszyn i urządzeń statków rzecznych
K. Andrzejczyk, M. Babijczyk, L. Guz, A. Hallman, W. Gusztych, K. Kiwic, J. Meier, R. Rakoczy, E. Stefaniak, W. Tymulka, J. Ziedler

1976
Wrocław

budowa maszyn i urządzeń
J. Bajurny, J. Banasik, M. Daszyński, J. Drzewicz, L. Figlarski, R. Glegoła, S. Gołczyński, W. Gryczka, M. Karpiński, J. Kręgiel, E. Krysik, K. Lasota, J. Mazur, Z. Noculak, B. Pskit, T. Serafinowski, L. Skwarzyński, E. Smolag, R. Staszak

Giżycko
M. Aleksandrowska, J. Balcerzak, J. Bałynicki, B. Błaszkiewicz, W. Bogdatowicz, L. Burblis,
S. Cinalecki, J. Cygan, Z. Czicura, T. Czepło, J. Florczyk, W. Groszkowski, W. Gąsiorowski, K. Jedłowski, W. Kołodnicki, J. Konyp, A. Krejczy, A. Łydziński, J. Marciniak, W. Myszkiewicz, A. Paszkowski, J. Pawlukiewicz, Z. Poć, A. Romejko, J. Ronda, Z. Suchocki, A. Szalewicz, I. Tawrel, T. Tomaszewicz, J. Zajączkowski, J. Zienkiewicz, J. Zuwalski, J. Żełudziewicz, T. Żukowski

1977
Wrocław

W. Banasiak, W. Darło, L. Fudal, R. Gąsicki, J. Kaczmarczyk, A. Kwiek, J. Mucha, R. Mielnik, J. Patejuk, Cz. Podlipski, T. Robiej, Sz. Taraszczuk, W. Wikarski

Giżycko
J. Bruździak, J. Buczko, K. Burblis, H. Firlewicz, J. Gotto, B. Górski, T. Hasiak, E. Kamiński, A. Kuźma, J. Kalinowski, T. Kuliś, G. Lachowicz, W. Markowski, Z. Rafałko, E. Ratko, R. Strzelecki, R. Suwik, J. Szalc, Z. Szymański, W. Zadanuk

Warszawa
A. Bartkiewicz, K. Bartkiewicz, A. Czajkowski, M. Derbin, R. Fibich, M. Gazda, A. Górka, H. Kasprzak, A. Kiełczewski, Z. Kowalczyk, W. Krzcmiński, W. Krystkiewicz, L. Matysiewicz, J. Prasek. L. Przygoda, T. Raszpla, Z. Sinior, J. Siwek, G. Smólczyński, E. Stępień, E. Szykut, B. Tomczak, J. Zamojda, T. Zukowski

1978
Wrocław

H. Banakiewicz, R. Błaszczak, T. Chełmicki, R. Dudek, R. Dusiński, M. Ginter, J. Kosmala, A. Kuraś, J. Kurek, J. Lagoritis, A. Młynarczyk, M. Morman, G. Rozwadowicz, R. Stępień, M. Sobolewski

Warszawa
S. Cołczyński, J. Drzewicz, T. Gerdocki, Z. Gołębiewski, W. Hunikowski, B. Janiszewski, Z. Jędraszek, B. Kobylarz, L. Lewandowski, R. Listkicwicz, B. Ławrynowicz, M. Mączyński, R. Sołtan, M. Stachyra, I. Sulich, A. Szarek

1979
Wrocław

M. Adamczyk, A. Andreasik, K. Bieniek, A. Cebula, W. Chmal, A. Gołąb, B. Guździoł, J. Kalemba, J. Krawczyk, Z. Łąk, H. Malik, S. Matuszczak, Z. Pawlaczyk, J. Ponkało, K. Rolnik, T. Salach, J. Sinicki, J. Skórski, J. Strachota, K. Szafrański, A. Szkopiński, T. Wacławski, J. Wojtasik

Warszawa
K. Baj, A. Bardo, M Błażejczyk, M. Ćwiertnia, Z. Fallana, Z. Gańko, E. Gazda, I. Gąsowski, M. Jarnutowski, Z. Janson, J. Kania, W. Kubicki, Z. Kuzoń, S. Kojro, W. Maczkowski, M. Mazurek, W. Motyl, G. Roszko, A. Suchlik, S. Wrzesiński, J. Zamojda, L. Żmijewski

1980
Wrocław

wydział żeglugi śródlądowej
A. Cyganik, P. Dudek, A. Franek, M. Jakubiuk, P. Kujawiak, M. Łakomiak, M. Pachnik, A. Pawlarczyk, R. Przygoń, C. Różycki, A. Sobiegraj, W. Stanek

Warszawa
K. Baran, W. Bogaciński, S. Burda, I. Bychalski, B. Domański, J. Gaik, W. Goska, H. Izbicka, R. Jarząbek, T. Olszewski, J. Puderecki, J. Rozbiewski, J. Rybak, A. Sieczko, A. Smolarek, F. Sobczak, M. Walewska, R. Zawadzki

Giżycko
wydział mechaniczny
J. Burblis, W. Darski, R. Dumka, J. Freudenreich, P. Freudenreich, Z. Kisiel, S. Krasucki, R. Kułakowski, M. Kutnik, J. Kuźma, L. Lemancewicz, J. Malczyk, B. Mierzejewski, J. Ojczenasz, B. Olszewska, M. Opar, J. Sadkowski, K. Skowronek, K. Stępak, Z. Szoka, R. Tomaszewski, E. Trykoszka

Płock
W. Andrzejczak, M. Berliński, I. Bąblewski, M. Bromka, Z. Domasławski, S. Gościniak, Z. Jabłoński, Z. Kania, W. Kowalczyk, T. Malesa, R. Malinowski, Z. Mierzejewski, M. Nowak, J. Pankowski, B. Przybysz, A. Rydzewski, A. Sobolewski, W. Staniszewski, Z. Szwarczyński, W. Szymański, W. Wochowski, L. Wojciechowski

1981
Wrocław

W. Ciesielski, S. Chęciński, D. Hryb, S. Janowski, J. Jończyk, Z. Kozłowski, Z. Pilch, A. Popiela, A. Śmigasiewicz, A. Wolak

1982
Wrocław

L. Bonter, Z. Jankowski, J. Klusik, W. Kobierski, R. Komorowski, W. Mazur, J. Pruś, M. Rak, B. Siniaki, J. Starz, A. Stachura, R. Suprynowicz, W. Tarasiewicz, K. Witek, I. Zenio

Giżycko
T. Abramowicz, H. Balcer, L. Bartczak, A. Beczek, B. Arciszewska, J. Dobosz, W. Drapała, T. Grabowski, J. Gradek, Cz. Jabłoński, W. Kuliński, S. Korzecki, T. Kupiński, J. Marculewicz, S. Pisarewicz, K. Pupko, D. Patelak, E. Pietryga, A. Sidorowicz, S. Słowicki, T. Stachelek, Cz. Widziński, K. Zieliński, I. Zaremba. S. Ziobro

1984
Wrocław

wydział: żegluga śródlądowa
R. Husiatyński, C. Jachym, K. Kluziak, B. Łukaszczyk, Z. Mielczarek, L. Miszczyński, C. Pielecki, Z. Pięta, A. Przybyszewski, P. Seeger, R. Sławczyński, H. Smolarek, M. Strzelecki, M. Szulera, M. Śniegocki, M. Świątek, W. Weselski

Giżycko
R. Adamczyk, J. Bronisławski, A. Butkiewicz, Z. Gehrke, R. Konc, J. Krystofik, E. Krzempek, K. Kudzia, W. Masiak, W. Matusewicz, E. Michalkiewicz, B. Mielniczuk, G. Pająk, R. Pieściuch, A. Wojciechowski, J. Wierbol

1985
Wrocław

wydział: żegluga śródlądowa
D. Banaś, D. Domański, R. Giemze, W. Gołaszewski, P. Gudleś, D. Kijuk, M. Kociołek, M. Kowalczyk, J. Kubiak, K. Kwaśnik, B. Lorenc, D. Purchla, B. Sacewicz, W. Siewior, S. Sinicki, A. Wasilewski, A. Witkowski, M. Życki

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wtyczka społecznościowa
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Urodziny
Dzisiejsi solenizanci:
GEB_002Nadchodzące urodziny:
zbych28. 2
Zbigniew Kubczyk28. 2
romeo5229. 2
bogdan29. 2
robertzopola01. 3
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zygfryd
24.12.2016 01:56:09
Zdrowych spokojnych Świąt wszystkiego dobra Zygmunt Ostaszewski

bodzka
22.12.2016 20:41:45
Radosnych, spokojnych,pełnych
ciepła i nadziei Świąt,odpoczynku od codziennych trosk w rodzinnym gronie. Zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Mietek69

Irena Talik
27.09.2016 22:57:33
Zbyszkowi Pięcie z okazji Urodzin wszystkiego, wszystkiego najlepszego. Smile Smile Smile

mietekz
30.05.2016 22:17:36
Z wielki żalem zawiadamiam że zmarł nasz kolega kapitan żeglugi wielkiej Zenon Osinski. rok ukończenia 1968. W imieniu kolegów składam kondolencje całej jego rodzinie

Aleksander Modrzejewski
30.05.2016 18:41:44
Komandorowi Bronisławowi Świerczowi/54/ z okazji 80.Urodzin wszystkiego najlepszego. Smile

Kursy walut
Notowanie z 2017-02-24
USD0.39%4,0681
EUR0.06%4,3102
CHF0.16%4,0477
GBP0.12%5,1011
Google
Wyszukiwarka www.tzswroclaw.pl
Wygenerowano w sekund: 1.15 3,327,008 unikalne wizyty