Wrzesień 24 2017 07:40:44
Nawigacja
Ostatnie artykuły
· Para-męt pikczers
· Groszek
· Wodowanie
· Kilka słów o Jungom ...
· wydanie tomiku poezji
· Marzenia
· ZASADNICZA SZKOŁA ŻE...
· PAŃSTWOWA SZKOŁA ŻEG...
· Państwowa Szkoła Tec...
· WYDZIAŁ ZAOCZNY
· TŻŚ
· Płonący Mikołaj
· Święty Mikołaj patro...
· ABSOLWENCI TECHNIKUM...
· Prezentacja zdjęć Ry...
Ostatnio Widziani
· Wiesiek Koni... 1 dzień
· hala 6 dni
· awimar 1 tydzień
· staszek1960 2 tygodni
· Sylwia 3 tygodni
· bebut1 7 tygodni
· Wydra 8 tygodni
· romek62 8 tygodni
· Barbara Zelk...10 tygodni
· wiesia11 tygodni
Aktualnie online
· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 823
· Najnowszy użytkownik: Julek1975
Ankieta
Co powinno dominować na stronie?

Materiały wyłącznie o szkole
Materiały wyłącznie o szkole
46% [11 głosów]

Luźne tematy nie związane tylko ze szkołą
Luźne tematy nie związane tylko ze szkołą
38% [9 głosów]

Informacje żeglugowe
Informacje żeglugowe
17% [4 głosy]

Ogółem głosów: 24
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 13.11.2011
Newsletter
Aby móc otrzymywać e-maile z TECHNIKUM ŻEGLUGI ŚRÓDLĄDOWEJ WE WROCŁAWIU - Oficjalny serwis Absolwentów z Brücknera 10 musisz się zarejestrować.
Skąd przybywacie
Locations of visitors to this page
Nawigacja
Artykuły » Lista absolwentów » TŻŚ
TŻŚ

ABSOLWENCI TECHNIKUM ŻEGLUGI ŚRÓDLĄDOWEJ



1957



wychowawca: Helena Krutul-Węgrzyńska



A. Borguś, J. Głowacki, L. Jachymek, W. Krzystanek, Z. Mordal, J. Nowinski, J.
Pasiciel, S. Piątkowski, Z. Priebe, J. Rundzio, A. Slezak, E. Słysz, H.
Sokołowski, M. Szwarc, R. Szymczyk, S. Wardeński



1957



wychowawca: Zygmunt Maga



E. Jurkowski, A. Kaliszewski, Cz. Kantek, J. Kapałczyński, J. Konicki, B.
Kosior, J. Kowalski, M. Krawczyk, K. Lisowski, A. Łukasik, A. Madziała, M.
Mickiewicz, M. Pędzikiewicz, J. Pruszyński, J. Rojecki, R. Swatko, M. Świderski,
W. Telus, K. Warzajtis, S. Witkowski



1957



wychowawca: Stanisława Inglot



L. Bodnar, A. Borowski, J. Chim, J. Hornung, Z. Jędruch, J. Jóżwiak, J. Grodecki,
K. Kukawka, S. Łabuzek, S. Łysanowicz, R. Maligrada, J. Mierzwa, Z. Pastornak,
S. Piniewski, Z. Szpytkowski, A. Wiącek, J. Zięba, E. Żur



1958



wychowawca :Helena Krutul-Węgrzyńska



K. Bagatela, T. Biernacki, E. Burkat, M. Busz, Z. Buszta, J. Chrowst, S.
Gałąziowski, S. Gołaś, J. Lalicki, K. Niemczyk, Z. Nowak, K. Oszczęda, J.
Pasewicz, A. Raiński, S. Skrzek, K. Wasilewski



1958



wychowawca: Franciszek Maszkiewicz



T. Bielak, E. Karbowicz, A. Kuprowski, S. Marchocki, Z. Mazur, J. Michniewicz,
A. Rybak, A. Sowa, B. Sułkowski, J. Zarzycki



1958



wychowawca: Stanisława Inglot



L. Andrzejewski, S. Bartkiewicz, S. Greszczyj, L. Grub, M. Kelner, S. Kowalski,
W. Krakuski, M. Pitera, M. Sobczyński, S. Tryc, S. Korytko, Z. Zgódka, R.
Żarczyński



1959



wychowawca: Marian Wawrzyniak



F. Białek, M. Chytrowski, R. Dębowski, J. Grembowski, H. Kaliszczyk, J.
Korzeluch, M. Lewandowski, K. Lidera, H. Łaciński, J. Miszczuk, M. Orłowski, M.
Rynkiewicz, R. Szarejko, J. Więckiewicz







1959



wychowawca: Franciszek Maszkiewicz



A. Czarnecki, M. Kosiński, R. Krakowiak, B. Leiblich, S. Nogal, A. Nowicki, Cz.
Pasieczny, J. Sieluk, J. Skwira, W. Śladkowski, A. Wnuk, W. Kasprzak



1959



wychowawca: Bogusława Kędziarska



J. Borowski, J. Dziedzic, K. Duklas, J. Felakowska. P. Gągało, G. Graczyk, H.
Grad, A. Holeczek, A. Iwanów, M. Karasinski, L. Krupiński, W. Kwaśniewski, E.
Mąka, T. Sadowski, A. Szatan, J. Zimnowodzki



1959



wychowawca: Bronisław Domański



R. Auguścik, K. Borejko, T. Chajdas, B. Dmyterko, M. Kujawa, S. Maglewicz, E.
Makaruł, J. Mikołajczyk, Ch. Pisarczyk, K. Różak, R. Szczerba, S.Szczur, J.
Wrona



1960



wychowawca: Stanisław Waszczyński



S. Bąk, Cz. Bloch, A. Ćwik, J. Dubowski, H. Giruć, E. Goliński, R. Góral, M.
Iwoła, Z. Idzirek, L. Katkowski, L. Klepiński, J. Kojro, H. Kopaczewski. H.
Kosteczki, J. Łubniewski, Z. Moryń, M.Nienałtowski, S. Nockowski, J. Pawłowski,
H. Pendziałek, A. Rokita, J. Siwek, I. Świderki, M. Wiechno



1960



wychowawca: M. Sowa



B. Arcimowicz, J. Biernacki, S. Bojarynos, L. Brodacki, S. Czuba, J. Jabłoński,
A. Jagusiak, J. Klim, J. Komsta, W. Koszałka, O. Krakowiak, M. Łaba, M.
Machowski, Z. Michalski, B. Mrozowski, K. Piotrowski, T. Pociupany, P. Sowa, S.
Sutko, W. Szymański, K. Sędzik, B. Tilgner, K. Tymofiejew, J. Uciński, W.
Wójcik, K. Zelenka



1960



wychowawca: Franciszek Kuczyński



R. Bartoszcwski, K. Bęś, H. Czernuszyc, P. Danielu, A. Kędzirek, W. Kowalczyk,
M. Kot, L. Matukiewicz, K. Piwowar, W. Tręboszka, M. Ugorowska, W. Zając, Z.
Zborowski, M. Dmyterko, R. Bosowski, A. Beska, F. Dermiaga, J. Rybak, K,
Bielecka, W. Wojtkiewicz



1961



Ukończyli Technikum Żeglugi Śródlądowej

eksternistycznie



M. Dembowski, K. Kwiatkowski, P. Rakowski, S. Robiński, Z. Sarnecki, M. Stańczyk



1963



wydział : nawigacyjny

wychowca: Helena KrutuI-Węgrzyńska



K. Białek, W. Bogacz, J. Cherubin, B. Dąbrowski, J. Gałązka, K. Gudz, S.
Orlicki, W. Mendygrał, H. Przybylski, J. Sokołowski, G. Witkowski, J. Włosek,
Cz. Zobek, M. Zuchora



1963



wydział : mechaniczny

wychowca: Ryszard Strusiński



S. Balon, K. Durniom, J. Galijski, Z. Gozdór, I. Grzelec, Z. Grudzień, K.
Kowalczuk, R. Książek, Z. Marcinkowski, S. Muniak, Z. Ostaszewski, Z. Osyda, J.
Pieczul, L. Piotrkowski, S. Salus, S. Sempel, J. Skibiński. H. Smoliński, M,
Stępień, J. Tychmanowicz



1964



wydział : nawigacyjny

wychowca: Helena Krutul-Węgrzyńska



W. Biliński, R. Chmura, J. Chudecki, J. Drążkiewicz, B. Kosiarek, H. Kordalski,




W. Korzeluch, A. Kubacki, A. Kulczyk, R. Kustanowicz, W. Roszkowski, S. Nocon,
M. Orgielewski. W. Pańczak, Z. Pilecki, J. Piniewski, S. Rokicki, B. Siekaniec,
Z. Sitka, B. Sonnek, Z. Szczęsnowski, A. Włodarczyk, J. Woźniakowski



1964



wydział : mechaniczny

wychowca: Stanisław Waszczyński



J. Baciński, R. Burdzicki, S. Burdziakowski, M. Chwojnicki, L. Cynk,R. Dajczman,
S. Dorociak, J. Dziedziewicz, G. Gulbas, R. Janicki, M. Kwiatosz, E. Mazurek, Z.
Maluch, P. Michalewicz, K. Nowakowski, S. Okulowski, A. Radz, T. Sarniej, S.
Surlas, A. Szot, M. Torchała, R. Warda, M. Wróblewski, R. Wesołowski, P.
Widawski,



1964



wydział: drogi wodne

wychowawca: Stanisława Inglot



M. Bajdor, S. Baranowski, A. Bińkowski, A. Dworniak, J. Freidenberg, A.
Fryszkiewicz, W. Godzwon, A. Grogowski, W. Grużlewski, T. Jagielski, E.
Kowalski, T. Kubiszewski, I. Maruder, Z. Miast, E. Niedziela, E. Nowakowski, S.
Sadurski, A. Sanocki, P. Sawczyk, L. Tereszczak, W. Wierzbicki, J. Wilk, J.
Wojtyna, T. Wójcik



1964



wydział: gospodarka wodna

wychowca: Jadwiga Krutul-Żuraw



J. Burakowski, S. Chlipała . E. Cylny, W. Felt, R. Guc, W. Jarząb, M. Jaworski,
S.Kawecki, T. Kozak, K. Martyniak, S. Miliński, S. Oksieńczuk, J. Plażuk, S.
Ruda, W. Rataj, M. Sokołowski, A. Tomaszewski, T. Wydrych



1965



wydział: nawigacyjny

wychowawca: Helena Węgrzyńska



K. Bańkowski, K. Dobrowolski, J. Czubiński, W. Dzido, R. Grambowski, M.
Hewczyński, B. Jakubiec, S. Jakubowski, Cz. Kozłowski, J. Kleczyński, B.
Kotwiczki, J. Krawiec, Z. Kubiak, P. Rogoziewicz,H. Romanowski, J. Roztkowski,
L. Stańko, W. Suchocki, P. Szufnarowicz, J. Szynalik, B. Śląski, J. Śnitko, E.
Walasek, J. Wójcik, J. Żak,



1965



wydział : nawigacyjny

wychowawca: Zofia Wieszaczewska



W. Bąk, K. Burek, P. Chlebek, L. Fajngelernt, S. Gil, M. Grzybczyk, J.
Jagodziński, W. Kaczmarczyk, J. Kita, W. Kuza, K. Mikołajuk, M. Osiński, Z.
Paździor, J. Przygoda, S. Rączka, W. Rosik, Z. Rutkowski, A. Samerek, J.
Smordzowski, T. Sobiegraj, B. Szczurowski, J. Węglarz



1965



wydział: mechaniczny

wychowawca: Ryszard Strusiński



E. Bugała, S. Bednarek, N, Canecewicz, J. Chocimski, A. Godzisz, J. Jakubowski,
W. Jarosiński, R. Kusztal, S. Kołodziej, R. Koszucki, S. Kozdęba, Z.
Kubaczyński, K. Leśniak, B. Matysiak, P. Okulewicz, K. Ostrowski, W. Pawełczyk,
J. Pierniczka, Z. Pomocka, A. Sędzik, I. Sibilak, J. Sikora, M. Sobierajski, S.
Sołecki, Cz. Stępień, R. Urban, S. Wodzyński, B. Wrotnowski, H. Wróbel, A.
Żółtaniecki



1965



wydział : mechaniczny

wychowawca: Anna Lichtig



J. Bartnik, Z. Borysewicz, J. Czapliński, S. Dolata, M. Dolina, M. Golanowski,
S. Grabarczyk, F. Hoffman, G. Karpicki, F. Kędra, J. Konic, Z. Kot, S. Kownacki,
J. Kulijewicz, M. Kuniec, J. Krutul, R. Krutul, M. Masakowski, K. Michalewicz,
A. Mickiewicz, A. Morgen, J. Piekarski, R. Piętka, Z. Pyrkosz, R. Pytlarczyk, K.
Tonowicz, M. Tukaj, I. Wdowia, T. Wypych



1965



wydział: drogi wodne

wychowawca: Bogusława Kędzierska



L. Banaś, J. Burzyński, J. Chudy, B. Godziątkowski, B. Kaleta, R. Krasiński, W.
Klemczok, K. Majcherczyk, E. Marek, Z. Najduch, I. Nowak, J. Onyszczuk,T. Nowak,
Z. Puławski, R. Powietrzyński, S. Rudy, W. Siewak, J. Serafin, B. Sniadecki, S.
Sopel, F. Zięba, K. Żelik, L. Żolik



1965



wydział: gospodarka wodna

wychowawca: Henryk Kusek



W. Ciulewicz, R. Danielec, J. Dmochowski, M. Grzęda, J. Górny, J. Guc, Cz,
Grębla, R. Gawlik, M. Hołodok, Z. Kukla, J. Kozubek, W. Kurczak, J. Kowalewski,
J. Karpiński, R. Markiewisz, S. Marcinkowski, A. Maliszewski, R. Pieńko, S.
Piędel, R. Sikora, J. Suszyński, J. Sierot, Z. Skorzenc, S.
Śliwiński, S. Wawrzynowicz, W. Winiszewski, R. Wótek, Z. Wydrych



1966



wydział : nawigacyjny

wychowawca: Maria Bednarska



S. Andrychewicz, J. Antonowicz, Ch. Dzięcielewski, M. Falat, J. Fioł, S.
Gąsienica, J. Grześczyk, J. Gwóźdź, J. Hopfer, W. Kato, Z. Korbut, P. Kremko, T.
Łaszanowski, T. Marchlewski, P. Mazurowski, J. Misiaczyk, K. Nienałtowski, A.
Orfin, F. Rybicki, K. Sebastianiuk, W. Skonieczny, A. Smuk, W. Sokół, L. Śliwa,
J. Wołowski, J. Wodniak



1966



wydział : nawigacyjny

wychowawca : Mieczysław Kozulski



R. Bensz, J. Bodys, H. Cybulski, W. Dyzmański, S. Foik, J. Grabek, Z. Grenda, W.
Iwan, J. Matczak, W. Michała, G. Mituniewicz, W. Moch, W. Musiał, A. Orczyk, G.
Peska, H. Podlewski, W. Polikowski, W. Ptak, J. Sisler, J. Staszczyk, W. Stecko,
S. Szapował, Z. Szymanek, T. Sychla, R. Wąsek, W. Wąsik, E. Zobek, L. Zontek







1966



wydział nawigacyjny

wychowawca: Stanisław Waszczyński



J. Bartoszek, J. Borkowski, J. Brzozowski, K. Gibała, J. Janusiewicz, R.
Kowalczyk, H. Kozłowski, L. Małkiewicz, W. Małolepszy, A. Paciorkowski, H.
Łapuszek, A. Pawelec,H. Pierchała, E. Pilipczuk, J. Podsiadło, T. Romańczyk, T.
Sajda, S. Serwin, W.Stejna, T. Suchiński, E. Szychowiak, W. Ślęzak, J. Theda,
K. Undro, M.Wypych



1966



wydział mechaniczny

wychowawca: Józef Kusek



J. Bieguh, B. Balcerowiak, J. Czerwieński, M. Duszyński, Z. Jastrzębski, M.
Komar, J. Kotuła, S. Kucharczyk,E. Kućmierz, E. Kulicki, Z. Lemiński, E.
Maćkowiak, J. Majkowski, R. Marcinkowski, Z. Miętkiewicz, M. Nowak, K.
Nowakowski, Z. Nurczyński, R. Olczak, H. Mitschein, J. Rams, S. Smagoń, U.
Stonce, M. Szkwarek, J. Szpek, R. Wionczek, G. Woźny, M. Żebrowski



1966



wydział mechaniczny

wychowawca: Helena Szymanowska



M. Bednarski, B. Borowiec, A. Cywiński, S. Chudy, B. Czarnecki, W. Dąbrowicz, J.
Famulski, Z. Frontczak, N. Radomski, Z. Grabiec, T. Jakuta,A. Kościelniak, A.
Lipiński, W. Kuśmierczyk, W. Marciniak, A. Masztalik,B. Mikutowski, E. Milek, A.
Mońsko, J. Osiński, J. Ostrowski, J. Panasiuk, R. Pogódź, M. Pietraszczyk, S.
Stefański, A. Słomiński, R. Tajanowicz, R. Walczak, M. Warzyszyński, K.
Wiśniewski, W. Wodzyński, B. Wronka, J. Vernon, T. Żyłka



1966



wydział mechaniczny

wychowawca: Stefan Graczyk



J. Baczkowski, Z. Bogumił, Cz. Cania, R. Dziedziewicz, K. Gawdun, S. Głuchowski,
S. Górecki, J. Gruszka, A. Jadwiszczak, R. Jakiel, J. Jakóbczyk, M. Kałuża, M.
Kłos, S. Kotala, Z. Konowalski, M. Koterba, A. Kruss, Z. Krajeński, Z.
Krzywiński, R. Krzyżanowski, A. Łaskawski, J. Madej, J. Nesterów, E. Pietracha,
M. Rymsza, H. Starczewski, J. Supruniuk, A. Szczepanik, J. Trzaskacz,
J.Zawierucha, A. Zdrodowski, A. Zyskowski,



1967



wydział nawigacyjny

wychowawca: Ryszard Strusiński



B. Begej, A. Bielawski, J. Czapla, S. Gołaszewski, Cz. Januszkiewicz, A.
Jurczyk, Z. Kalinowski, K. Kiszka, J. Komant, J. Kozar, W. Kubajczyk, Z.
Kułakowski, K. Małek, R. May-Majewski, J. Michna, A. Piątkowski, K. Pogoda, H.
Skrzypek, H. Sobczyk, J. Spiechowicz, S. Tomasikiewicz, Z. Trembowiecki, M.
Walczyński, Z. Wątroba



1967



wydział nawigacyjny

wychowawca: Stefan Graczyk



S. Abram, J. Bednarek, J. Brzyski, T. Bartol, T. Długosz, Z. Goś, D. Grec, Z.
Gulbas, J. Howorski, J. Jarosz, Z. Konowalski, J. Kowalczyk, P. Krzywinski, W.
Kurp, S. Majchrzak, T. Merończyk, A. Mikołajun, Z. Mokwa, J. Nycz, W. Orator, S.
Piecyk, Z. Ples, J. Robert, J. Rudnicki, T. Rybarczyk, E. Stanoch, S.
Strzelczyk, S. Wojtań, K. Woś, A. Wolny, A. Żebrowski, E. Żyrek,



1967



wydział mechaniczny

wychowawca: Helena Szymanowska



A. Bieniek, K. Cząstka, A. Freja, J. Gintoft, J. Gałązka, J. Góralewicz, H.
Isański, S. Jakubowski, E. Janik, T. Jankowski, L. Korczak, S. Kurczak, R.
Kaliszak, Z. Maj, R. Malinowski, M. Pindyk, I. Poznański, W. Rózga, W.
Smolarski, E. Sobczyński, J. Szafarz, A. Turek, B. Wasilewski, A. Wawrzaszek, E.
Woźniak, K. Zadka



1967



wydział mechaniczny

wychowawca: Bronisław Derkacz



A. Borowiecki, S. Czubał, R. Dubieniecki, W. Dutko, W. Gawrysiak, W.
Jendrzejczyk, S. Jóżwiak, J. Kosik, R. Krupa, Z. Kufel, M. Łyjak, R. Moniak, J.
Obrzut, R. Pachole, E. Pawłowski, K. Polańczyk, A. Rynka, S. Sokólski, J.
Siemaszkiewicz, J. Sroka, W. Szabłowski, T. Trębacz, S. Wawiórko, S. Wnuk, J.
Ziok



1967



wydział mechaniczny

wychowawca: Helena Węgrzyńska



A. Balicki, R. Barnaś, J. Cempel, S. Domitrz, J. Drzewiecki, K. Dubrownik, F.
Dmitruk, E. Franczak, M. Gisterek, M. Kalmuk, M. Kciuk, Z. Kuźwa, T. Larecki, G.
Matuszek, , J. Mączyński, S. Mossakowski, J. Maślanka, K. Mielczarek, Z. Rurka,
W. Siedlak, J. Słomian, Z. Sztachera, J. Szymanek, T. Śliwiński, J. Zabroń, J.
Zakrzewski



1967



wydział mechaniczny

wychowawca: Jadwiga Żuraw



E. Będkowski, K. Bondzyło, J. Chwalana, B. Czyżykowski, R. Halec, F. Hamrol, A.
Iwanow. W. Jędrzejewski, R. Józefowicz, W. Jurkiewicz, W. Kazuro, H. Kempa, Z.
Konopka, B. Kozłowski, K. Krawiec, R. Kuriata, K. Łukomski, T. Maciaszek, J.
Mataj, Z. Namysł, T.Ołownia, J. Ożga, S. Pietras, R. Przybyła, M. Rajski, A.
Sakowicz. J. Ścigała, J. Tyburcy, W. Wicher. T. Wionczek, W. Wiśniewski, M.
Wrzosek, R. Ząbczyński



1968



wydział nawigacyjny

wychowawca: Marian Rynkiewicz (dwa lata Zenon Brzezowski)



A. Bednarski, P. Bernacki, W. Bieniecki, A. Boruta, J. Gonciarczyk, K. Kaftan,
Z. Kaniak, B. Kantor, L. Karbicki, R. Keczmer, J. Konopka, Z. Krogulski, J.
Krzan, A. Kubajczyk, Z. Loretz, Z. Lot, J. Łaśko, W. Łukowski, M. Łukasiewicz,
E. Madej, M. Massier, K. Matera, J. Mróz, A. Podhajski, J. Rogacz, K. Sarzyński,
Z. Sikora, J. Skołysz, H. Smolnicki, J. Stasiełowicz, W. Stefaniak, R. Szabat,
J. Szemeczko, A. Szuleszko, A. Szumski, A. Zieliński



1968



wydział nawigacyjny

wychowawca: Józef Stępień



A. Barańczuk, B. Bogacz, B. Fedan, A. Ficek, J. Fijak, Cz. Fijoł, R. Fizyta, M.
Grębala, R. Gutkowski, M. Idzi, H. Justa, M. Kędzierski, S. Kurek, Z. Łuniewski,
T. Majcher, R. Milski, R. Misiaczek,. F. Ochęcdzan, Z. Osiński, A. Pawlak, J.
Potaczek, P. Rzemieniec, A. Skorupa, J. Sołowski, W. Stanisławski, W. Siedź, J.
Szudra, Cz. Theda, J. Winiarski, M. Wójcicki, M. Zieliński



1968



wydział mechaniczny

wychowawca: Mirosław Kowalewski



R. Banasiak, G. Bokierski, H. Bladosz, M. Bukowiecki, L. Budziałowski, K.
Czajkowski, M. Fiłatiuk, L. Gołacki, J. Grabowski, T. Grycner, S. Janowski, H. Kopka,

S. Kopociński, J. Kowalewski, S. Misztal, J. Mroczkowski, W. Olek, Z. Palczyk, T.
Piech, E. Pieńkowski, H. Rawski, H. Sęk, J. Przeździecki, A.
Selegrat, Z. Stępniak, E. Suchecki, W. Ślaski, S. Tatkowski, R. Trybula, W.
Wodniak, L. Zatorski, J. Ziemiński



1968



wydział mechaniczny

wychowawca: Joanna Thoisen-Szostak



L. Borcza, R. Cenacowicz, M. Dąbrowski, J. Dobroń, M. Gądak, Z. Gromadzki, Z.
Gruszkiewicz, H. Jasiński, J. Kaczmarek, J. Kauwak, C. Kasprzak, R. Koszula, J.
Kubisztal, S. Kwiecień, M. Maciejarz, J. Matoła, S. Niemczyk, Z. Nowojski, M.
Pindelski, J. Saderski, M. Słowiński, A. Sobczyński, J. Stakun, T. Szulga, L.
Świerk, A. Tukaj, S. Wilk, J. Wójcik, T. Wysocki, E. Zemlak, J. Zieliński



1969



wydział nawigacyjny

wychowawca: Marian Szwarc



A. Balicki, H. Baron, H. Bereza, R. Cybulski, M. Czaplicki, J. Czerwiński, J.
Fąfara, Z. Gałuszka, S. Grzesiak, Z. Jeż, J. Kowalcz, S. Kulczyk, J. Lejawa, Z.
Miszka, J. Napolski, J. Nęcki, J. Oleksy, J. Orłowski, M. Osadczuk, R.
Ożegalski, J. Pałac, W. Pawlak, Z. Sacewicz, M. Sadkowski, J. Sikorski, S.
Siwiak, R. Staś, J. Szański, H. Szymkowiak, Z. Szymura, Z. Żelechowski,



1969



wydział nawigacyjny

wychowawca: Maria Bednarska



B. Bączyk, H. Błaciak, R. Byczkowski, J. Cieślak, M. Dutko, J. Dworak, R. Gawin,
Z. Gołębiowski, R. Kirczuk, Z. Kowalski, M. Krzemień, H. Kuczerepa,



K. Ludwiczak, J. Maksymowicz, M. Maruos, A. Musiał, J. Radomski, S. Roda, J.
Ruchała, J. Skorek, S. Sowa, W. Szyłingowski, K. Szymul, W. Wcisło, Cz. Witko,
A. Wojas, M. Wojczakowski, T. Wojczyński, J. Zagmer, Z. Żak, J. Żywko



1969



wydział: mechaniczny

wychowawca: Stanisław Waszczyński



T. Cichowski, I. Cybulski, Z. Deniusz, L. Jarema, R. Hinze, H. Jarząbek, P.
Jucha, J. Karcz, J. Kocjan, W. Kopras, M. Kunys, L. Mańka, R. Markiewicz, L.
Olejniczak, A. Orłowski, M. Paprotny, A. Piątkowswki, J. Piestrak, Cz. Piejek,
Z. Ptasiński, R. Pukiel, J. Rochring, Z. Rosa, J. Sowa, J. Szczepaniak, J.
Świder, E. Szczęsnowski, L. Szelest, Z. Szewczyk, W. Szozda, E. Szydłowski, K.
Szydłowski, Z. Torlopa, S. Witkowski, T. Witt, J. Żelezko







1969



wydział: mechaniczny

wychowawca: Irma Pyszniak



M. Adamski, M. Balcerowiak, A. Białowiejski, J. Burzyński, M. Drapała, J.
Grzegorczyk, E. Giec, M. Grzeliński, J. Kamieński, E. Kita, H. Kobierecki,



J. Kobos, W. Konar, J. Koziński, J. Krajewski, Z. Lewczuk, T. Lipko, R. Maj, Z.
Noniewicz, Z. Pierniczka, C. Podgórski, J. Rajkowski, Z. Sadecki, J. Sawiński,
J. Śliwa, S. Tucki, R. Wasiejko, M. Wójcik, Z. Woźniak, Cz. Wrzosek, B. Wywrot,
M. Załóg



1970



wydział: żegluga śródlądowa

wychowawca: Mieczysław Tomkiewicz



W. Błaszczyk, W. Borowczyk, R. Ciechanowski, T. Dańko, Cz. Duszel, M.
Gratkowski, H. Gruszczyński, Z. Jakubczyk, A. Karwat, E. Kobyciński,



A. Kupiński, S. Lejda, K. Lichwa, Z. Łukasiewicz, R. Mokrzycki,J. Nowicki, T.
Olejniczak, M. Pawlak, A. Pietras, B. Pliś, J. Skawiński, J. Sierpiejko, L.
Strójwąs, M. Sławiak, A. Szydłowski, R. Uściński, M. Wiśniewski, K. Węgrzyn, A.
Wójcik



1970



wydział: żegluga śródlądowa

wychowawca: Mikołaj Kasperowicz



A. Babinki, M. Błaszkiewicz, W. Błaszczyk, S. Czerwński, K. Dobek, H. Domagała,
F. Frączek, S. Gałczyński, Z. Gawlik, S. Godula, K. Gołębiewski, J. Graczyk, L.
Gryc, J. Hołyś, R. Kapela, S. Karczm, A. Kunocewicz, L. Kulesza, G. Lasia, J.
Luks, W. Malarowicz, A. Merta, A. Niemczyk, T. Piętka, Z. Prażanowski, W.
Pyziak, W. Romaniuk, J. Sadowisk, A. Szydłowski, W. Wyrwiński, J. Zadka



1970



wydział: żegluga śródlądowa

wychowawca: Tadeusz Cieśla



A. Bakuła, T. Bagiński, A. Banach, T. Bartnicki, A. Cholewa, W. Cholewa, A.
Dutkiewicz, K. Gajda, K. Gerston, J. Gęgotek, I. Iwaniec, R. Klimanowski,



B. Komisaruk, M. Kopiński, R. Kozdra, K. Krupień, J. Majka, R. Moroń, Z.
Mularczyk, H. Ogrodnik, J. Ordynowski, G. Pasoń, S. Pietrzak, J. Pożycek,



A. Remlein, W. Sakowicz, M. Szałęcki, W. Samorański, J. Tokarczyk, W. Trzecia,
A. Wierzbicki, J. Zalewski, K. Żółciński, J. Życiński, A.Żynek



1971



wydział: żegluga śródlądowa

wychowawca: Jan Bernacki



L. Bochyński, K. Borek, Z. Chmielewski, T. Ciski, K. Cudnik, L. Daniel, T.
Dobrzański, A. Dzima, A. Ejtminowicz, R. Florek, P. Hoduń, R. Karmiński,



M. Krutul, Z. Krutul, W. Lasek, K. Łasiński, A. Małochleb, W. Mieczkowski, J. Moroń, J.
Merwicki, Z. Nagrabski, M. Piontek, A. Reiman, S. Ryba, J. Sacewicz, J. Sokół,
L. Staniek, M. Szafarz, M. Urbanik, E. Wójcicki, M. Zalewski



1971



wydział: żegluga śródlądowa

wychowawca: Henryk Pasek



D. Diamandopulos, R. Dzierżęcki, K. Faron, J. Gleń, W. Herbec, Z. Kola, A.
Kołodziej, H. Kowalewski, J. Litwiniuk, R. Makowski, A. Morawski, A. Ogonek, Z.
Pełka, A. Podgórski, E. Ratuszny, R. Serwatka, S. Sryżaczenko, K. Tomaszewski,
Z. Trębacz, A. Walczak, J. Wesołowski, W. Zakrzewski, M. Żmuda



1971



wydział: żegluga śródlądowa

wychowawca: Bronisława Muzyka



A. Bludnik, K. Bałuniak, S. Borodzicz, A. Chmielewski, S. Dzido, Z. Gryzik, B.
Janik, R. Jucha, P. Kaszyński, Z. Majcher, J. Matusz, W. Mielczarek, T. Molendo,
L. Olejniczak, S. Orator, W. Pachowicz, W. Pękala, A. Piela, Z. Pietras, H.
Tołwiński, A. Sibowski, Z. Sniadych, J. Tomiak, M. Wilk, M. Wiszniewski, Cz.
Zamarek



1972



wydział: żegluga śródlądowa

wychowawca: Helena Węgrzyńska



J. Alończyk, J. Bargiel, Cz. Broda, A. Dutkiewicz, A. Gliński, A. Łuszczak, T.
Karaś, A. Kowalczuk, Z. Kusaj, E. Liszka, J. Maliszewski, B. Minikowski, M.
Murias, M. Nikodem, M. Nolte, Cz. Olejniczak, A. Piaseczki, Cz. Piechówka, A.
Poraszka, Z. Rudziewicz, R. Sidorowicz, Sz. Stęclik, J. Strzelczyń, Z. Szemraj,
Cz. Terach, M. Tomaszewski, M. Więcławski, Cz. Winiarski, K. Włoch, E. Wojtczak,
R. Zaremba, R. Żegadło



1972



wydział: żegluga śródlądowa

wychowawca: Piotr Rozkosz



W. Adamowicz, L. Bogdatowicz, T. Bohusz, P. Dzidko, Z. Gieszczykiewicz, W.
Hałupka, K. Jaworski, M. Krakowiak, T.Kacynel, B. Kazimierski, Z. Mustwiło, M.
Małys, T. Niemyjski, J. Olejczuk, Polikowski, H. Pożytko, A. Rytwiński, S.
Skoczyński, L. Szenfeld, R. Stefaniak, W. Surma, W.Sulich, J. Tymczak, K.
Wrotniak, E. Zaciura, J. Żmudzki



1972



wydział: żegluga śródlądowa

wychowawca: Józef Maj



Cz. Adamowicz, J. Bojko, M. Bugaj, J. Czajkowski, J. Janowski, R.Kuna,
E.Kolanko, J. Kalitka, M. Lubieniecki, A. Lukaszewicz, M. Miturski, Z.
Niebieszczański, K.Nitribitt, Cz. Pęciak, R. Popek, T. Rusiecki, B. Sonnenberg,
E. Sowiński, R. Skirzyński, L. Wojtkowski, M. Tarada, J. Wiszowaty, S. Waniek,
F. Wesołowski, A. Wilejto, Cz. Wysoki, Z. Zbyszewski, Z. Żuk



1973



wydział: żegluga śródlądowa

wychowawca: Stefan Graczyk



J. Bądkowski, J. Chwalewski, M. Ciszewski, W. Čermak, K. Dutkiewicz, J. Dróżdż,
R. Elwertowski, Z. Garbień, P. Jędrzejowski, J. Kochański, R. Knych,



W. Komorowski, M. Kolendo, W. Lisek, U. Maciejewski, A. Morgowicz, B.
Markiewicz, W. Nowakowski, T. Pawlikowski, J. Pędrak, R. Pstrowski,



B. Piotrowski, L. Rojek, E. Różynski, T. Sarzewicz, K. Szudejko, S. Stadler, Sz.
Strąk, T. Talaga, J. Wolnik, G. Wasilewski, L. Wasiliu, G. Żołyniak



1973



wydział: żegluga śródlądowa

wychowawca: Jan Muzyka



Z. Babulski, L. Baranik, W. Brzezicki, S. Chojecki, K. Durak, K. Ferenc, A.
Gęsicki, M. Gulcz, Cz. Hreśka, Z. Kęsy, J. Kozyra, A. Kubiak, M. Kuszpa, K.
Lefek, D. Lesiewicz, J. Liśkiewicz, K. Mądry, Z. Mniedło, E. Pawelec, B.
Pazorek, J. Prochownik, J. Rajca, H. Rumianowski, W. Skibniewski, A. Skóra, A.
Sott, B. Strugielski, J. Szenfeld, A. Sztur, J. Wilczak, Z. Wicher, W. Woźniak,
Z. Żok



1973



wychowawca: Mirosław Kowalewski



M. Bomba, M. Burel. A. Burzyński, K. Chmielewski, T. Czyżak, A. Domagała, R.
Filończyk, R. Gisicz, T. Hutny, F. Korzewka, M. Kupczyński, M. Kowalczyk, J.
Kędzior, Z. Kucharski, J. Latała, Z. Łania, J. Mądry, M. Malicki, F.
Niepsujewicz, L. Pacan, M. Patejuk, K. Pater, S. Parafianiuk, J. Rams, A.
Skorek, K. Sapieszko, K. Szczurkowski, Cz. Smoła, H. Włoka, J. Walczak, Sz.
Wichman, Z. Zarucki



1974



wychowawca: Marian Szwarc



J. Bala, W. Barankiewicz, H. Bilski, J. Jarmużek, H. Jarzmie, M. Klejngarten, E.
Klukowski, M. Kobylarz, J. Kołodziejczyk, A. Kusztal, J. Łuszozyński, K. Misek,
K. Mrowiec, J. Mucha, M. Niżałowski, J. Nowak, W. Oleczek, K. Piątkowski, J.
Ptak, W. Rutkowski, R. Sypniewski, T. Szymula, G. Wietki, T. Wiszniowski, R.
Włosek, M. Wolak, R. Wzorek, M. Zając, J. Zielonka, J. Żabicki.



1974



wychowawca: Maria Bednarska



R. Cisewski,. J. Doliński, A. Frączek, Z. Głowacki, B. Głuch. Z. Gorczyński, J.
Goźliński, W. Jarząbek, Z. Kciuk, S. Kozioł, M. Krakowiak, A. Krupiński, T.
Lasko, S. Łyszczarz, W. Padurek, R. Płucienniczak, J. Ptak, M. Sas, Z.
Selerowicz, J. Smykal, J. Stasiłuk, S. Stasiński, J. Szponik, L. Szutra, Z.
Toporowicz, A. Trześniewski, A. Urbaniak, L. Wankiewicz, Z. Walczak, A. Walulik,
W. Wójcik, S. Wróbel, S. Zieliński, A. Zięba.



1974



wychowawca: Irma Pyszniak



B. Chodak, L. Dąbrowski. A. Durlak, A. Gorączka, Z. Grzelak, . Gzyl. R.
Karwański, E. Kędzierski, L. Kiesz, B. Kowalski, J. Kupczak, M. Lakwa, L.
Ochocki, S. Pazur, T. Piechówka, J. Rendak, J. Rogoz, M. Skoczek, H. Stepniak,
Z. Szelest, M. Szumski, K. Szymański,T. Wojtaczek, M. Wójcik, M. Włodarczyk, K.
Wysota, R. Urbanik, M. Trojan, I. Tyburski, B. Żukowski



1975



wychowawcza: Bronisław Derkacz



Z. Berus, J. Bartkowiak, W. Biela, J. Błaszkiewicz. W. Czyż, J. Darłowski, J.
Dziągwa, L. Florczak, T.Gawor, K. Gromek, Z. Gułowski, A. Kempa, M. Krystek. J.
Kuśmierek, E. Małobłocki, G. Michalczak, J. Nagrabski, W. Lechowicz, S. Pawlak,
S. Pasikowski, A. Piekarek, R. Rumianowski, J. Sawer, W. Sienkiewicz, S.
Sokołowski, Z. Stefaniak, L. Świta, A. Toporowicz, J. Wojcik. M. Żywioł,



1975



wychowawcza: Jadwiga Szwaja



Z. Bielecki, G. Brajer, G. Ciski, J. Ferenc, Z. Gil, A. Gilewski, M. Herok, S.
Ignaczek, J. Jurga, W. Karcz, M. Kłowaty, K. Kołotyło, J. Kowaluk, R.
Kulijewicz, Z. Maćkowski, M. Matuszazak, J. Mickiewicz, M. Moks, W. Pałka, K.
Piekarski, A. Padhajski, K. Romanow, W. Rudnicki, A. Serafin, E. Stcfaniak, H.
Świrski, B. Turkiewicz, S. Wawrzyniak, Z. Władysławski, L. Wójcik, Z. Wójcik, P.
Wrzesiński, W. Zając, R. Zbrzyzny,



1975



wychowawca: Irena Szumiec



M. Borgula, J. Cybula, T. Ferenc, A. Gubała, A. Głowacki, M. Janota, J. Jaskóła,
A. Jopek, L. Kita, Z. Konic, Z. Kurdybacha, J. Kuzian, T. Liśkiewicz, L.
Marchwiński, M. Moroń, W. Nawrocki, M. Oględzki, R. Pietrynicz, J. Piwko, B.
Raster, P. Ratajczak, J. Semkło, K. Szymański, R. Szymków, A. Witkowski



1975



wychowawca: Elżbieta Piasecka



H. Bednarczyk, R. Borysiuk. J. Czech, M. Cecota, A. Chocyk, R. Dyśko, G.
Flisiak, B. Gosławski, L. Gamoń, M. Janikowski, W. Hostyński, W. Jezuit, A.
Katula, H. Kamiński, S. Kęskiewicz, H. Kisielowski, A. Maciejewski, J. Mantay,
M. Pakultinis, Z. Pabin, L. Przyboś, L. Padrak, W. Paździor, Z. Raubo, K.
Skrzydeł, I. Stawiany, B. Sołtysiak, S. Szczepański, R. Węgierski, J. Węgrzyn,
W. Witkowski



1976



wychowawca: Jadwiga Żuraw



W. Bajer, A. Falkowski, W. Filipiak, W. Furgała, S. Gęsiorski, R. Gołębiowski,
S. Górniak, Z. Graf, W. Grzesiak, M. Guz, W. Iwanow, Cz. Jakubowski, W. Jeżyna,
R. Klaczkowski, Z. Kłosowski, T. Kuranda, A. Lasoń, K. Małodobry, M. Masny, J.
Matynia, S. Mirosław, J. Nowakowski, A. Podyma, J. Przytuła, A. Schlosberger, H.
Sobieś, P. Spólnik, B. Tomiczek, Cz. Walasek, K. Witek, M. Wojciechowski



1976



wychoawca: Henryk Pasek



K. Borowiak, Z. Brzostowski, A. Cebula, L. Chrzan, I. Dolecki, G. Gattner, F.
Gromek, K. Głąb, M. Grzeczkowski, M. Kaczorowski, T. Kaliniecki, K. Kamiński, W.
Kierepka, S. Koperski, M. Olesiewicz, L. Peczeniuk, E. Prymas, A. Pyrak, R.
Rześniowiecki,W. Sala, M. Saracym, H. Sawicki, Z. Stokłosa, W. Tomczyk, K.
Turek, J. Wojtal, J. Żelazny



1976



wychowawca: Ryszard Strusiński



T. Bącal, J. Blaut, H. Budzisz, M. Butt-Hussain, K. Chiży, R. Chomiuk, K.
Domański, H. Grześkowiak, Z. Hutnik, Cz. Kołodziejek, A. Kudliński, J. Matyja,
K. Micek, M. Mielniczuk, Z. Michalak, J. Misztal, M. Piotrowicz, L. Rakus, Z.
Rutkowski, W. Rycak, Z. Smaś, R. Szyszka, M. Usydus



1977



wychowawca: Helena Węgrzyńska



K. Bzdyl, R. Cetera, T. Chirkowski, T. Dawid, K. Dąbrowski, K. Domański, L.
Fortuna, J. Golec, D. Grygorczuk, A. Jabłoński, M. Jadczak, M. Jurczyński, M.
Korol, K. Kstyński, Z. Król, A. Kutnik, K. Krajewski, C. Magiera, W.
Moraczewski, J. Nawrocik, R. Niewielski, P. Niklasz, W. Nowak, A. Ochlik, B.
Paździor, S. Pyrzanowski, J. Rosiński, J. Skubisz, K. Sobiegraj, M. Sobolewski,
M. Sozański, B. Stochmal, K. Ungarian, M. Woźniczko, K. Zalewski, L.
Zdziszewski, J. Zieliński



1977



wychowawca: Tadeusz Cieśla



B. Bartnicki, A. Ciesielski, L. Dąbek, M. Dzięcioł, K. Gadziała, M. Kaliciński,
R. Kołakowski, K. Kołodziejczyk, M. Kwiatkowski, T. Łysomewski, W. Michalak, J.
Moszyk, J. Obuchowski, L. Piątkowski, T. Prokopiuk, T. Puchacz, M. Rogaza, M.
Sipurzyński, R. Skorupka, B. Skobierski, M. Skarul, K. Szalendak, W. Szykowny,
K. Szymczyk, Z. Tendaj, B. Wilk, Z. Żurański



1977



wychowawca: Jadwiga Żuraw



J. Cięciel, G. Ciszek, R. Ciszek, M. Dawidziuk, M. Deka, W. Dziadkiewicz, M.
Franiuk, K. Gorynia, R. Groman, M. Jachimowski, E. Jankowski, K. Kachcl, M.
Kaczmarek, W. Larecki, W. Laskownicki, R. Malinowski, Z. Mielnik, W. Młynarz, M.
Niedźwiedzki, M. Pawyza, Z. Puchalski, J. Sirotkin, K. Stogiński, K. Suder, R.
Szkodziński, S. Tymrakiewicz, P. Wilczewski, K. Wiszniowski, W. Wojcieszek, J.
Wypchlak, R. Zaremba



1977



wychowawca: Zofia Maszkiewicz



B. Basara, S. Borkowski, M. Czerski, P. Dąbrowski, A. Duszeńczuk, H. Dudziński,
J. Dudziuk, D. Florczak, A. Jędrzejczyk, R. Kapa, P. Kowalczyk, S. Kwaśnicwski,
Z. Krzyżak, R. Marut, K. Musielak, R. Nowacki, J. Liszewski, S. Pawęzka, W. Rak,
T. Saracyn, R. Sitarz, A. Starzyk, J. Strykowski, B. Sobieraj, A. Tokarski, B.
Wachowicz, Z.Wiszniowski, Z. Zaremba



1978



wychowawca: Stefania Walasek



A. Bujakowski, A. Centner, S. Cichosz, R. Górny, Z. Hanczel, Z. Kaniuk, J.
Kobus, K. Kowalczyk, W. Marcikowski, A. Mizdra, G. Nieściur, Cz. Oracz, W.
Pasieczyński, R. Piłat, R. Rossa, W. Rybicki, Z. Serwa, A. Sieczkarz, J.
Smolarczyk, W. Szewczyk, D. Stępień, J. Seifert, R. Szymanowski, Z. Tomasik, R.
Uchman, H. Wnuk



1978



wychwawca: Sylwia Wyspiańska



Z. Armatys, T. Beutel, L. Błąkała, M. Borowski, Z. Czajkowski, P. Czekaj, J.
Deroń, R. Filipek, W. Gadziała, L. Grocholski,A. Jeznach, W. Kajdanek, S.
Konopka, K. Kozioł, J. Krupa, J. Kwaśnik, L. Ljana, Z. Łatwis, A. Mydłowski, Z.
Pazera, K. Pietracha, Z. Rogowski, W. Schlosberger, Z. Soja, G. Wachowski, W.
Wrochna, W. Zabawa



1978



wychowawca: Mirosław Kowalewski



T. Brucki, M. Budzisz, J. Gajdamowicz, W. Kotkowski, J. Klasa, S. Krasula, K.
Konisiewicz,M. Łabędowicz, R. Niewiadomski, M. Nowak, R. Pawlak, A. Pilipczuk,
Z. Pieniążek, W. Piotrowski, S. Radziemski, P. Siuma, K. Słoniewski, R.
Szydłowski, J. Stefaniak, K. Trzebiński, S. Wrona, M. Wyrębski, J. Wilga, Z.
Zając, J. Żarski



1978



wychowawca: Janina Niedźwiedź



Z. Bury, S. Cygler, B. Duda, R. Hibszcr, W. Huczko, Jarząbek, W. Kawka, M.
Kozak, A. Krawczuk, A. Marucha, A. Michalczyk, I. Paduch, M. Pakos, J.
Palczyński, T. Porochoński, W.Rouba, W.Saniec, J.Sobolewski, W.Szafiński, W.
Szurtak, A. Twardowski, S. Umiński, Z. Wieczorek, A. Wójcik, G. Zalewski



1979



wychowawca: Maria Bednarska



A. Chmielewski, E. Doliński, W. Dominiak, J. Iwanicki, W. Jakubiak, P. Jakubiel,
J. Józiewicz, K. Łukaszewicz, A. Maślany, M. Matuszewski, J. Mazur, M.
Nowakowski, A. Obuch, Z. Parzybok, A. Pawlaczy, K. Pietrzakowski, M. Rymarz, R.
Siergiej, S. Sołtysiuk, B. Szostak, J. Winnicki, S. Witkowski, I. Wolszczak, S.
Wójcik, Cz. Zuska



1979



wychowawca: Marian Szwarc



M. Błasiński, J. Chrustek, M. Czapla, W. Dybowski, J. Frymus, A. Gładysław, M.
Górski, K. Hołyś, W. Jadowski, W.Krzyżak , W. Kurzeja, M. Madej, M. Maj, J.
Makowiec, W. Malewski, C. Pastwa, J. Pokrywka, D. Radziałowski, A. Rożek, J.
Siemieniuk, A. Stefaniak, J. Stelmach, J. Stypczyński, M. Szostak, D.
Powaźyński, Z. Targoszewski, K. Wachowiak,



1979



wychowawca: Maria Popowicz



W. Bryl, M. Cichoń, W. Cyglar, K. Czapla, J. Czyż, Z. Dąbrowski, K. Dzioba, P.
Gaworski, A. Gajek, J. Gorecki, M. lwasiuta, M. Konert, R. Lemański, M.
Mackicwicz, P. Mierzejewski, A. Radomski, M. Rycak, H. Sikora, L. Skiba, R.
Szczepaniak, M. Wielowieyski, W. Wierzbicki, M. Wizner, L. Włodarczyk



1980



wychowawca: Józef Maj



M. Adamecki, K. Boguski, J. Cecot, R. Chyży, J. Ćwiok, R. Dembski, K.
Godziszewski, S. Graca, M. Ilewicz, M. Jagielski, W. Kalinowski, J. Kluska, M.
Kończewicz, J. Kopczyński, J. Kosterkiewicz, L. Krasnosielski, Cz. Łazanowski,
B. Marchewka, Z. Miklas, B. Mikołajczak, Z. Ogibowski, G. Pakosz, Z. Połus, B.
Przytula, B. Rudzki, M. Słoboda, W. Urbaniak, A. Waczkowski



1980



wychowawca: Bronisław Derkacz



S. Benedyktowicz, A. Bujakowski, W. Burzak, J. Celczyński, A. Ciupek, T.
Gołochowicz, A. Krząpa, Z. Kaczyński, P. Kędzierski, K. Lewandowski, A. Łasisz,
B. Migniewicz, Z. Mierzejewski, R. Mróz, R. Merchut, A. Miszczuk, A. Maliński,
M. Pocheć, K. Rutkowski, A. Zamojski, A. Żegleń



1980



wychowawca: Eryk Potyka



J. Babicki, T. Balonek, W. Burtan, K. Burzec, M. Damian, B. Iwański, A.
Kowalski, B. Krasuski, J. Leksander, M. Madaliński, J. Michalak, Z. Palus, J.
Pieczek, L. Piotrowicz, A. Ponisz, Z. Przybyszewski, J. Rapacz, K. Rudnicki, P.
Sórota, M. Szczypczyk, J. Szarota, S. Widerski, S. Wlej, R. Wróbel, Z. Załubski,
K. Zwoliński, W. Żukowski



1981



wychowawca: Ewa Jastrzębska



A. Bulik, A,Chrząszcz, B. Gogler, B. Heltman, D. Korkos, W. Komorowski, A.
Krawczyk, J. Nowicki, M. Ożóg, M. Pawlikowski, W. Pawlusek, J. Piela, A. Sopel,
K. Szczot, J. Walczak, T. Zając



1981



wychowawca: Henryk Pasek



A. Bonter, W. Czamecki, P. Kaźmierczak, R. Kądziela, D. Kopczyński, K.Korol, A.
Lewicki, J. Nowak, W. Nowicki, J. Ostrowski, K. Polikowski, K. Rokiciński, A.
Roszyk, K. Rydel, A. Solamaga, G. Sokołowski, Z. Sobiegraj, J. Steblik, L.
Szoka, T. Śpiewak, W. Tant, J. Walczak, Z. Wolanin, W. Wysmułek, K. Zarzycki



1981



wychowawca: Ryszard Strusiński



R. Adwent, J. Buszta, M. Czekaj, R. Doleczek, J. Drużba, B. Gębka, J. Gil, W.
Grabowski, A. Grabowski, Ł. Haloszka, W. Jadczak, A. Jończyk, A. Jusiel, A.
Kacprowicz, W. Kuligowski, K. Lewandowski, R. Matuszczak, D. Majewski, K.
Muczyński, P. Rachwał, B. Sosna, J. Skowron, J. Stanisławczyk, W. Skarżyński, G.
Turski, J. Włodarczyk, L. Zbrzyzny



1982



wychowawca: Jadwiga Roter



Z. Bednarski, M. Berlicki, J. Brzeźny, A. Dąbrowski, S. Frąckowiak, A. Głuszek,
P. Komenda, M. Jaworski, P. Kawalec, W. Kisiel, M. Kocewa, M. Kolanek, T.
Kwiatkowski, P. Lisowski, T. Martan, B. Mizarz, R. Nowak, W. Nowak, I. Paluch,
R. Samson, A. Siadaczka, W. Szczepański, J. Trojnar, M. Waszczuk, A. Wieczorek,
D. Włodarczyk, S. Zasada, D. Zieliński



1982



wychowawca: Irena Talik



K. Bułkowski, G. Cieślak, W. Deska, M. Dyba, J. Fecko, Z. Gabriel, M.
Gremblewski, A. Grondalski, K. Hejna, Z. Jeziorski, M. Kalinowski, J. Kasprzyk,
M. Kaźmierczak, G. Konopski, A. Łebzuch, W. Malinowski, W. Murawski, H. Oleszak,
P. Podgórski, P. Sawicki, Z. Skoczyłas, J. Stawarz, K. Walczak, W. Warda, D.
Wnuk, M. Zieliński



1982



wychowawca: Jadwiga Żuraw



M. Bartnicki, R. Blejder, A. Bieniek, L. Czech, I. Draczyński, S. Gajecki, R.
Galant, B. Grodzki, A. Lejczak, B. Jabłoński, Z. Jaśkiel, M. Kamiński, J.
Karpacz, R. Kępa, D. Klepczyk, W. Konieczko, E. Kułaga, W. Kunicki, L. Misiurek,
W. Misiurek, M. Mostyński, D. Pietruszewski, J. Pyś, K. Rorbach, A. Ruducha, M.
Stankiewicz, A. Świniuch, R. Tokarski, A. Trela, A. Trembecki, W. Więckowicz, B. Wojtan, A. Zahorodny, K. Zmuda



1983



wychowawca: Mirosław Kowalewski



J. Adamczyk, T. Barnat, D. Bąk, K. Czusz, M. Danielak, C. Horbaczewski, M.
Jakubowski, M. Kropidło, A. Kufel, A. Kunicki, P. Leoniewski, W. Maciejewski, S.
Mikołajczyk, Z. Niczyperowicz, J. Piątek, M. Piwowarczyk, D. Rodziwon, L.
Sobotka, R. Starzewski, R. Szymański



1983



wychowawca: Janina Niedźwiedź



P. Antoszczak, T. Berdychowski, L. Czura, S. Działowski, J. Gałuszka, A.
Grzelakowski, K. Grzyb, R. Góralski, T. Jankowski, M. Kasiuk, J. Kokoszyński. P.
Kowalczyk, J. Kryński, A. Krzemiński, J. Kusiak, D. Lach, M. Marciniak, K.
Mazur, D. Mazurkiewicz, S. Michułka, R. Nawój, J. Piotrowski, G. Pycia, W.
Stalski, B. Stasiak, W. Suchodolski, Z. Surma, M. Żurawel



1983



wychowawca: Wanda Grobelna



G. Andelt, J. Banaś, J. Biernacki, A. Frączek, A. Fronczak, A. Hładoń, M.
Jurczenko, M. Kleszcz, B. Kotwicki, J. Kowal, M. Król, Z. Lachowicz, J. Lgieć,
J. Martowski, W. Nowak, M. Palus, Z. Pęczkowski, B. Poważyński, T. Puławski, K.
Rudziejewski, D. Speruda, J. Wełna, T. Woźniak, D. Ziółkowski



1984



wychowawca: Maria Popowicz



J. Bal, J. Bik, M. Bronowicki, K. Chamiga, A. Dobosz, R. Far, M. Foryś, M.
Głuchowski, W. Jagieła, A. Jaroszuk, A. Kopij, W. Kwiecień, P. Lewandowski, Z.
Olfman, J. Ostrowski, L. Paszkowski, B. Poznański, J. Przybysz, Z. Rakoczy, A.
Seredyniecki, W. Szafrański, L. Śpiewak, M. Wasiukiewicz, M. Wojdyła, Z. Zapała



1984



wychowawca: Maria Bednarska



D. Blicharski, A. Budzisz, M. Chmielnik, A. Ciepliński, R. Dulnik, M. Eisler, J.
Gidziński, M. Hasiuk, M. Kępa, D. Kisiel, B. Klus, W. Konopski, A. Kowalczyk, A.
Kryk, J. Kubacki, R. Lep, M. Mazur, D. Olejarz, R. Piasecki, J. Sitek, R.
Sobiegraj, A. Szamburski, J. Szyszka, J. Tchórz, R. Woroniak, M. Zawadka



1984



wychowawca: Tadeusz. Cieśla



G. Adamski, B. Blejder, D. Bzdyra, A. Darowski, G. Dymek, K. Gdula, R. Gierada,
J,Grzyb, W. Guzior, L. Jankowski, A. Keller, D. Kędzierski, C. Koza, R.
Krykwiński, S. Krzan, S. Kurowski, P. Martowski, P. Okrzesik, J. Osypowicz, A.
Ożga, B. Ptasiński, K. Skowronek, K. Szwagrzyk, A. Udała, H. Wojciechowski, W.
Wołkanowski, K. Wysmułek, J. Ziemnik, M. Zięba



1985



Wychowawca: Barbara Zelkowier



M. Bagiński, D. Biernacik, D. Dąbrowski, A. Giercarz, L. Grzeczkowski, P.
Hajduk, R. Jasiński, C. Kochan, D. Kuliś, M. Lichwa, W. Malinowski, P. Matysiak,
A. Michalewski, Z. Mikiel, P. Palica, J. Pustal, Sz. Serafinowicz, R. Skuziak,
A. Sojko, M. Stępień, D. Ślusarz, L. Tomaszek, J. Trzak, C. Zamojda, A. Zysk



1985



wychowawca: Stanisław Bakałarz



L. Bandura, D. Czajkowski, Z. Dunajski, J. Gierałtowski, P. Helman, M. Kazior,
M. KIeszczewski, R. Kłosiński, Z. Krasnodębski, M. Krysa, M. Kubicz, M. Kwak, C.
Łata, T. Matysiak, D. Łyniewski, G. Marcinkowski, R. Mazur, M. Mika, C.
Nowakowicz, D. Pagacz, M. Pelc, M. Pęciak, A. Placzyński, R. Skóra, G. Solarz,
R. Stempień, Z. Szczeciał, J. Szumielewicz, F. Wójcik



1985



wychowawca: Eryk Potyka



R. Bęben, M. Białck, L. Brzeźny, G. Czeczot, T. Murzyński, J. Godek, A. Cetnar,
G. Jabłoński, K. Kaczorowski, J. Koch, P. Kuczyński, M. Kubiak, P. Mróz, P.
Ogrodnik, D. Pacamaj, K. Pastuch, A. Podgródny, D. Sobczuk, J. Sornat, H.
Stefanio, G. Szczypiński, J. Szymański, G. Tomczyk, W. Walukiewicz



1986



wychowawca: Ewa Jastrzębska



Z. Bański, P. Bogusz, T. Brodzikowski, J. Czekirda, R. Czubaj, J. Galec,Z.
Juszyński, A. Kamiński, A. Koziarski, A. Lelek, J. Lizurej, P. Małas, W. Pełech,
L. Suchoń, D. Sufleta, A. Przyszlak, J. Rybakicwicz, A. Stanisławczyk, J.
Suchomski, M. Tomziński, W. Wertz, Z. Wojteczek, R. Zagrobelny, D. Zieliński



1986



wchowawca: Aleksander Bielawski



R. Brodziak, J. Brzeziński, B. Brzozowski, J. Całus, R. Czajkowski, J. Długosz,
R. Horoszko, J. Janik, S. Jędrzejewski, A. Kałuża, T. Kamiński, G. Kieruzel, P. Paweł Klimek
Kieruzel, S. Knopik, R. Kozioł, J. Malik, J. Markocki, A. Przywojski, I. Rolski,
J. Rożek, E. Szachniewicz, K. Wójciak, Z. Zając



1986



wychowawca: Wanda Grobelna



Z. Bożek, J. Cichoń, A. Czajkowski, K. Dubiecki, J. Dudzic, Z. Gotfryd, R.
Handke, P. Kamiński, W. Kossok, D. Ksok, L. Kwasigroch, G. Łuć, A. Marchewka, B.
Major, S. Pilarczyk, R. Potaczek, D. Sarowski, M. Suchiński, P. Turek, R.
Wojciechowski, P. Zięcia



1987



wychowawca: Henryk Pasek

specjalność : technik żeglugi śródlądowej



A.Bagiński,Z. Charęża, A. Chmielowski, W.Długosz, M. Domaracki, A. Falkowski, C.
Godziątkowski, M. Iwanicki, D. Jurczyszak, D. Moraczyński, M. Madejski, D.
Mazur, K. Otczyk, D. Polikowski, K. Rajczyk, R. Sowiński, W. Stempniak, S.
Szewczyk, S. Stawski, R. Urbanik, M. Wadowiec, D. Zalewski, P. Zdanowicz, P.
Zienkiewicz



1987



wychowawca: Jerzy Bartoszek

specjalność : technik żeglugi śródlądowej



W. Bartosiak, P. Borek, G. Chmielnik, R. Cichowski,I. Dróżdż, P. Franz, M. Gas,
D. Grządziel, T. Jasiński, P. Komowski, W. Mazur, K. Mędrzejewski, P. Michalak,
P. Mikołajczak, M. Oczkowski, M. Pinkosz, P. Prostak, P. Romantowski, W. Sitny,
J. Sroka, M. Wróbel, K. Wygoda, M. Żak



1988



wychowawca: Jadwiga Żuraw

specjalność : technik żeglugi śródlądowej



Z. Czarnecki, W. Dyrcz, G. Frymus, J. Giercan, M. Grygorowicz, J. Heller, A.
Kaczyński, J. Kamiński, J. Kiepura, D. Kisiel, R. Kulus, W. Marcinkiewicz, J.
Mrozik, A. Nowak, R. Paluch, R. Śliwa,W. Solarski, I. Wołodko, T. Zarębski, A.
Zięba



1988



wychowawca: Jadwiga Roter

specjalność : technik żeglugi śródlądowej



D. Adamonis, R. Bill, D. Boszkiewicz, D. Frąckowiak, P. Gorączka, P.Janusz, A.
Knobelsdorf, T. Kowalski, R. Kozera, J. Krupnik, J. Krynicki, T. Kubajczyk, D.
Kuzak, P. Laskowski, R. Lisowski, I. Łożyński, J. Mucha, G. Pisarczyk, M.
Srebny, A. Tokarek, T. Ulfik



1989



wychowawca: Barbara Zelkowier

specjalność : technik żeglugi śródlądowej



A. Adamiak, A. Bigaj, J. Buduj, P. Borkowski, P. Gil, D. Golonka, P. Gołąbek, J.
Kałużyński, A. Kapela, D. Korbut, T. Kraszewski, T. Majcherek, J. Mączyński, M.
Pięta, M. Rosin, R. Sawicki, J. Szczekot, P. Szczepkowski, W. Urbaniak, J.
Zubalewicz



1989



wychowawca: (Jadwiga Szwaja Bielawska) Halina Ryczywół

specjalność : technik żeglugi śródlądowej



R. Boczkowski, W. Bogdziewicz, R. Chwastyk, M. Drożdżowski, A. Frąszczak, M.
Górecki, R. Grzyb, J. Janiszewski, Z. Klimek, P. Kmiotek, W. Łukowski, S. Mazur,
P. Mądrzański, J. Roliński, P. Rumin, D. Staszków, K. Szmist, A. Tłusty, M.
Wąsicki, P. Widlarz



1990



wychowawca: Maria Bednarska

specjalność : technik żeglugi śródlądowej



A. Batóg, S. Czyż, Z. Dydyna, R. Fastyn, M. Górecki, P. Jacko, M. Jakubczyk, A.
Karpowicz, R. Koronczewski, M. Krawczyk, M. Ludwisiak, A. Nawrocki, G. Osiński,
A. Posmyk, P. Ratajek, R. Szkopiński, T. Szychowiak, T. Turoń, P. Wawrzyniak



1990



wychowawca:. Maria Popowicz Kaus

specjalność : technik żeglugi śródlądowej



M. Andruszkiewicz, A. Blach, M. Bułhak, S. Chramęga, G. Czarnecki, K.
Dawidowicz, W. Krzyżanowski, T. Kulka, A. Lorenc, R. Łukowczyk, P. Majka, K.
Nowak, G. Piech, R. Piegza, J. Przeor, Z. Sikora, M. Stankiewicz, T. Stępień, W.
Szmigielski, A. Śmigielski, J. Tamkun, P. Warzecha, P. Zapart, K. Żur



1991



wychowawca: Aleksander Bielawski

specjalność : technik żeglugi śródlądowej



G. Czerwiński, K. Gościniak, K. Ilnicki, R. Klubek, D. Kostrubies, R. Lewszyk,
D. Listwa, P. Nowak, P. Pityński, A. Podstawa, Z. Ratajczak, R. Romańczyk, L.
Ropuszyński, R. Smoliński, M. Strzępa, G. Tarnawski, G. Urban



1991



wychowawca: Małgorzata Drwięga

specjalność : technik żeglugi śródlądowej



P. Czapla, R. Duszyński, T. Karpio, A. Kowalczyk, B. Kurdek, M. Markowski, J.
Młot, T, Nosal, A. Pierchała, A. Sówka, E. Świątek, R. Zając, R. Zwierżdżyński



1992



wychowawca: Ewa Jastrzębska

specjalność : technik żeglugi śródlądowej



J. Blach, A. Czerwiński, A. Dudziak, A. Głogowski, M. Grzesiak, R. Konior, D.
Korniak, K. Kowal, D. Madejski, R. Matuszyński, D. Niedźwiedź, A. Noga, P.
Nowakowski, E. Olejnik, P. Pietruszewski, J. Pykosz, A. Rejak, R. Rogacki, A.
Sztachera, S. Świergocki, M. Tomasiak, W. Trzaskacz, R. Wojdylak



1992



wychowawca: Janina Kaczor

specjalność : technik żeglugi śródlądowej



L. Barabasz, A. Chądzyński, G. Czekaj, R. Gomułkiewicz, R. Janusz, P. Kmiotek,
T. Kuriata, G. Król, G. Libura, M. Mączyński, M. Michoń, J. Mordal, P. Osiński,
D. Repeła, M. Rosiak, J. Rowiński, T. Sulima, T. Szempliński, A. Tyburcy, W.
Uchman, J. Uchryń, R. Wieczorek, R. Woliński, P. Zalewski



1993



wychowawca: Henryk Pasek

specjalność : technik żeglugi śródlądowej



P. Błaszczyk, G. Bigaj, G.Burczyc
K. Brzazgacz, P. Chabecki, T. Fuss, M.
Janiszewski, M. Kaczmarek, M. Łuczkowski, P. Majdak, B. Nieć, P. Pawlikowski, I.
Piechówka, R. Prośniak, M. Reczka, S. Róg, M. Smektała
W. Stelmaszczyk, P.
Szawlis, P. Szawlis, M. Wcześniak, M. Wierzbicki, R. Zdrzewielski, A. Żyła



1993



wychowawca: Jerzy Bartoszek

specjalność : technik żeglugi śródlądowej



M. Bielawski, P. Bieńkowski, I. Chwołka, P. Gurbiel, T. Hałajda, B. Hanas, W.
Helinski, M. Kukuś, M. Magiera, K. Milewski, P. Moliński, S. Nowak, K.
Obodyński, B. Pszczołowski, K. Rutka, M. Stasyszyn, A. Swornowski, M.
Wąsikowski, P. Widuliński, R. Winiarski, P. Wszelaki



1994



wychowawca:. Marian Szwarc

specjalność : technik żeglugi śródlądowej



M. Babczyński, M. Bela, S. Brzozowski, J. Borkowski, R. Ciesielski, P.
Chmielarczyk, D. Fejczruk, W. Gaweł, S. Jabłoński, R. Jendrzycki, K. Kędzierski,
M. Kwaśnik, K. Lach, M. Potaczek, R. Sośnik, S. Staszek, T. Skowroński, R.
Talaga, S. Wojtowicz, P. Zawłodzki



1994



wychowawca: Jadwiga Bielawska

specjalność : technik żeglugi śródlądowej



K. Bar, M. Drabczyński, K. Godawa, A. Idaszek, M. Kaczmarczyk, M. Klusek, A.
Kopycki, A. Kosiński, R. Krupicki, P. Kulig, M. Mikołajewski, M. Nagórski, K.
Niewiero, M. Nowak, M. Senicki, D. Sobieski, M. Świątek



1995



wychowawca:. Wanda Stojewska

specjalność : technik żeglugi śródlądowej



I. Bielak, P. Fijałkowski, R. Handerek, M. Iskrzycki, Z. Jurkun, A. Łazarczyk,
G. Kwiatkowski, M. Krzykowski, P. Łyniewski, J. Majchrowski, P. Molenda, R.
Ozdoba, T. Reisch, P. Rucki, J. Siewko, S. Staszak, P. Szauksztel, M.
Świerczyński, A. Zelkowier



1995



wychowawca: Jolanta Średnicka

specjalność : technik żeglugi śródlądowej



M. Bekieszczuk, M. Chądzyński, D. Knychas, B. Kosowski, G. Kozakiewicz, T.
Leiman, K. Łania, E. Łukomski, D. Makosz, A. Piasecki, M. Rott, A. Strugielski,
P. Szczotka, T. Szczutkowski, P. Szwarc, I. Tatko, Z. Wąs, W. Wąsikowski, P.
Wójcik, D. Ziemba



1996



wychowawca: Barbara Zelkowier

specjalność : technik żeglugi śródlądowej



M. Adamski, M. Bożyk, A. Doliński, P. Hrycak, G. Janiszewski, R. Kabat, R.
Kowal, P. Kowrygowicz, T. Lewandowski, M. Marcinkiewicz, P. Mazurczak, P.
Misiarz, J. Mierzyński, S. Nowaczewski, A. Radzymiński, M. Skiba, W. Skowroński,
J. Sochaj, R. Stochmal, A. Tomczyk, D. Turek, D. Wiącek, P. Wojnarowicz, S.
Żogalski



1996



wychowawca: Maria Popowicz - Kaus

specjalność : technik żeglugi śródlądowej



P. Adamowicz, R. Ceglarski, D. Chamski, R. Choroś, W. Chwaliński, P. Dudar, A.
Dudzik, J. Gadawski, T. Giełczyński, G. Haligowski, M. Hrycak, M. Kostka, S.
Maćkowiak, A. Mikołajczyk, R. Milewski, T. Pultowicz, A. Sontowski, S. Szewczyk,
P. Szwarc



1997



wychowawca: Krzysztof Brzozowski



I. Adamczyk, T. Antkowiak, W. Antonik, M. Biela, K. Brzozowski, G. Buczynski, D.
Cieślak, G. Chmielowiec, D. Fluderski, T. Glanc, P. Jemielita, K. Kaczanowski,
T. Krzewski, K. Kubiak, Ł. Lebioda, G. Nikiel, D. Nowicki, P. Obala, P.
Opuszyński, K. Pasoń, T. Roggenbuk, Ł. Szafran, P. Śnieżek, K. Wawer, M. Vernon








1997



wychowawca:. Maria Paśko

specjalność : technik ochrony środowiska



K. Balcerzak, P. Bielański, Bogdan Sebastian, A. Dziembowska, M. Dżugaj, M.
Frydrych, B. Galicka, E. Kwaśniewska, K. Michalska, P. Nalepa, M. Perek, L.
Krzyżanowska, D. Myszkowska, A. Siemieraszko, A. Sobania, S. Sobura, K.
Stańczyk, A. Stawowska, J. Szczepańska, T. Szydłowski, Ł. Wierzbicki, T.
Winiarski, A. Wychowaniec, B. Wysocka, A. Zajączkowska



1997



wychowawca: Irena Talik

specjalność : technik ochrony środowiska



B. Bożyk, A. Czaplejewska, I. Deka, M. Feller, I. Gerlach, E. Gogola, A.
Jaworska, A. Kosińska, M. Kwiecień, M. Lemieszek, J. Magdziarz, J. Mierzwiak, K.
Pabich, M. Piórkowska, N. Plechoć, A. Rymaszewska, K. Sieprawska, H. Słowińska,
J. Sośnicka, E. Stambuła, U. Stokowska, A. Szalińska, M. Szczerba, J. Szwesta,
J. Śliwa, M. Ważna, A. Wojda



1998



wychowawca: Ewa Jastrzcbska

specjalność : technik żeglugi śródlądowej



M. Bąk, A. Dziedzic, A. Dzima, T. Dziuba, P. Garbacz, M. Gryc, P. Jackowski, M.
Kalinowski, Ł. Kijewski, D. Kondratowicz, J. Koruba, K. Kutera, P. Lipowiecki,
T. Semeniuk, P. Senicki, R. Smorawski, T. Świnoga, R. Troska, S. Turek



1998



wychowawca: Janina Kaczor

specjalność : technik ochrony środowiska



E. Antosz, E. Bernacka, M. Czubak, A. Dudar, J. Gajewska, A. Giezek, E.
Gosztyła, I. Grad, M. Kikiela, J. Podralska, A. Rydzak, A. Szalińska, K.
Szklarska, K. Szymański, E. Świątek, A. Torucka, M. Tram, D. Zapiór, M.
Zielińska, M. Zielińska, P. Ziulczyk



1998



wychowawca: Maria Żmijowska

specjalność : technik budownictwa wodnego



G. Bieńkowski, J. Bujanowicz, M. Gałach, K. Karbowska, A. Kosicki, M. Kowalczyk,
W. Kraśnicka, J. Krystek, W. Michta, M. Niewierkiewicz, M. Podleśna, R. Rafałko,
A. Sajdak, B. Sieraga, I. Skorek, K. Tabaczuk, M. Taterczynska, I. Wielechowska,
A. Zakrzewska



1999



wychowawca: Henryk Pasek

specjalność : technik żeglugi śródlądowej



B. Bagiński, D. Baziński, D. Ćwiękała, R. Filip, R. Gliga, M. Koclejda, M.
Koralewski, S. Kostka, A. Kucharczak, M. Marchewka, W. Morchat, K. Okraj, A.
Paduchowski, M. Pietrus, P. Szybiak, S. Szczypek, K. Śledziński, T. Tunia, M.
Wieczorek, M. Włodarczyk, B. Wodziński



1999



wychowawca: Maria Terebus

specjalność : technik ochrony środowiska



A. Andrzejewski, A. Banach, A. Bąbalicki, K. Brzozowska, W. Cieślik, J.
Dudzińska, R. Fijak, B. Garbacz, M. Grześkowiak, D. Jaroń, J. Kowal, M.
Kurnicka, A. Łuszcz, M. Mazur, M. Michalik, J. Parwicka, A. Sycz, K. Polańska,
P. Poleszczuk, P. Przeniosło, A. Słobodzian, K. Stefanko, M. Świtoń, A. Torucka,
P. Zarychta



1999



wychowawca: Małgorzata Drwięga

specjalność : technik budownictwa wodnego



P. Banaś, P. Biliński, A. Ciszewski, E. Ciszewska, K. Danek, T. Drążkowski,
M.Dudziec, K. Grzegórska, J. Klimczak, A. Koziarska, E. Kwiecień, G. Litwin, A.
Łomejko, M. Muzyka, B. Osiński, M. Sikorska, M. Sinicki, K. Stanek, A.
Szatkowska, J. Sztura, R. Wągiel, B.Wiśniewska Staszczyk, H. Witan, M. Wolska



2000



wychowawca: Dorota Pruchnik

specjalność : technik żeglugi śródlądowe]



K. Grodecki, A. Grzegorowski, M. Hadryś, D. Hellsztein, M. Kotlarski, D. Kryjom,
A. Letman, K. Majewski, K. Makowski, M. Orłowski, K. Podsiedlak, G. Siarkiewicz,
P. Swatowski, G. Szandała, T. Szklarczyk, M. Topolski, P. Węglowski, K. Wilczek,
S. Wróbel



2000



wychowawca: Barbara Dziekońska Łęga

specjalność : technik ochrony środowiska



J. Cicślikiewicz, M. Galicka, J. Gałązka, E. Gogola, A. Hencka, A. Kityńska, A.
Kmiotek, M. Krutul, J. Kusz, A. Nowak, J. Okraj, E. Pietraszewska, M. Pudełko,
B.Siewruk, M. Słodkowska, I. Sobczyk, K. Szauksztel, I. Węgierska, K.
Wojnarowicz, M. Wolska, S. Wypyska



2000



wychowawca: Beata Kryjom

specjalność : technik ochrony środowiska



A. Bartkowski, M. Baryś, K. Dziadusz, A. Fedorczak, M. Frąckiewicz, M. Grabe, A.
Jędruszkiewicz, J. Kalinowski, M. Kawalec, P. Kołodyński, M. Kreczmer, M.
Mikuśkiewicz, A. Okoń, S. Puchała, P. Skrok, U. Sus, M. Szyda, J. Tarczyńska, A.
Walkiewicz, E. Wydra, B. Wystrach



2000



wychowawca: Dorota Pruchnik

specjalność : technik budownictwa wodnego



B. Budziński, M. Chudzińska, J. Gałuszka, T. Hamerski, S. Korpowski, P.
Maćkowiak, P. Maćków, R. Marusarz, D. Pawlak, M. Pazera, T. Tomaszewski, R.
Wierzbicki, A. Woźnicki, M. Zienkiewicz



2001



wychowawca: Jolanta Średnicka

spec|alność : technik żeglugi śródlądowej



P. Anczakowski, T. Bączyński, R. Chojnacki, M. Gabrych, R. Hańbicki, B.
Jasinowski, B. Kiełbusiewicz, A. Kokociński, J. Kołosowski, L. Kramarczyk, M.
Mazur, G. Piechnik, B. Raczkowski, B. Rękawik, S. Sareło



2001



wychowawca: Jadwiga Bielawska

specjalność : technik ochrony środowiska



J. Banach, A. Dąbrowska, K. Dubiec, D. Durlej, J. Furgała, A. Garbiak, J. Giec,
M. Słowiński, D. Grabarczyk, B. Grzesiak, A. Gulbinowicz, M.Gwizd, A.
Jedlikowski, A. Karwel, M. Kocot, I. Krupiarz, M. Kasiak, B.Latosińska, M.
Lejman, K. Mazurkiewicz, P. Michałek, M. Mróz, T. Mysłek, R. Prorok, M. Sędzik,
A. Sołtys, M. Sycz, E. Szwedo, A. Wasilewski, W. Więsyk, G. Wiktorowski, K.
Wiłkowska, I. Witan, K. Zielinska, M. Żurawski



2002



wychowawca: Ewa Orłowska



specjalność: technik żeglugi śródlądowej



R. Błocki, M. Chodała, S. Cieplicki, W. Diagiel, T. Droźdżewski, A. Furgała, K.
Janota, P. Janowicz, M. Kępski, P. Kicka, K. Kobiałka, M. Krzemiendak,



K. Kucharski, R. Kuriata, M. Olenderek, J. Pachana, B. Pietruszewski, Ł.
Romanowski, P. Sikora, T. Sztul, Sz. Szczepankowski, D. Ślifirz, K. Wojczuk



2002



wychowawca: Henryk Pierchała



specjalność: technik ochrony środowiska



E. Dyk, H. Dym, A. Graczyk, K. Gryzgot, K. Haligowska, M. Jeleń, J. Kędziora, A.
Kłos, B. Kotlarski, A. Mela, M. Mielnicka, E. Napora, M. Niedzielska,



D. Pietrożyńska, J. Pigóra, B. Polka, T. Pypeć, A. Ratusznik, A. Skrok, M.
Sobieraj, A. Staszak, M. Szczepanik, S. Szybiak, J. Urbańska, E. Witkowska, A.
Włodarska, M. Wojtysiak



2002



wychowawca: Ewa Orłowska



specjalność: technik budownictwa wodnego



K. Cach, P. Gałka, I. Jakubiak, E. Jankowska, R. Kurpik,Izabela Kruszewska
J. Mazur, I. Pisarczuk,
M. Procajło, P. Szamański, G. Ściupider



2003



wychowawca - Janina Kaczor



specjalność: technik żeglugi śródlądowej



B. Dąbrowa, P. Dąbrowski, K. Dzima, A. Jurkowski, M. Kaczka, M. Kaczmarek, D.
Łagoda, M. Marchlewski, M. Oślizło, M. Rogala, K. Sadowski, Ł. Siemieniuk, K.
Sierok, S. Stachera, D. Szwarocki, A. Śledź, P. Ziółkowski



2003



wychowawca - Janina Kaczor



specjalność: technik budownictwa wodnego



J. Bieć, D. Dolecki, B. Głowacki, H. Hrynda, P. Kądzielski, M. Kobiela, T.
Tlaga, B. Wysopal



2003



wychowawca - Beata Kryjom (przez 4 lata Barbara Zelkowier)



specjalność : technik ochrony środowiska



A. Adamska, G. Aksamit, E. Droba, A. Dubiel, M. Gościniak, B. Hyla, A. Kamińska,
M. Karakuła, M. Lachowska, I. Machnicka, B. Piasecki, P. Probala, K. Rawski, I.
Sękalska, K. Skonieczna, P. Stasiak, R. Supramionek, M. Tatara, D. Tokarek



2003



wychowawca - Tomasz Kaźmierczak (przez 4 lata Irena Talik)



specjalność : technik ochrony środowiska



M. Andreasik, A. Branicki, K. Brzozowska, E. Gola, K. Gołacka, K. Iżewski, K.
Januszewicz, K. Jaros, D. Kobiałka, W. Kornecki, K. Krystek, E. Kutycka, K.
Lewandowski, A. Martynowicz, J. Murawiec, P. Paszun, K. Radziszewska, K.
Sadzyńska,T. Sajdak, A. Sikorzyńska, A. Spasówka, J. Sytnik, A. Szutowicz, P.
Świątek, U. Wachowska, M. Zapór, E. Zielińska



2004



wychowawca: Jolanta Średnicka



specjalność:technik żeglugi śródlądowej



F. Chmielewski, W. Czajkowski, M. Dąbrowski, G. Janoch, T. Kubica, K.
Matuszewski, R. Mazurkiewicz, A. Minkus, A. Rękar, K. Sitarz, Ł. Skowroński, K.
Słodziński, A. Szałajewski, T. Sztendur



2004



wychowawca: Ewa Jastrzębska



specjalność: technik ochrony środowiska



M. Balakowska, D. Biłyk, A. Bratkowicz, J. Bujak, M. Czekaj, J. Dobrowolski, M.
Dudlej, H. Froń, A. Idczak, K. Kalinowska, I. Kołodziejska, M. Lewicki, K. Łon,
K. Maćkowiak, M. Marć, D. Mysakowska, A. Piegowski, A. Sapała, D. Suwalski, M.
Tenyk, J. Tylipska, M. Żak



2004



wychowawca: Elżbieta Zaporowska



specjalność: technik budownictwa wodnego



A. Banasik, M. Ekiert, J. Galinowski, A. Idczak, A. Jakubowski, D. Jakubowski,
A. Jarosz, G. Kęsy, A. Kucharczyk, K. Kuśmierczak, G. Kowalczyk, P. Łączyński,
Ł. Matyjaszek, A. Műller, O. Mołotkowa, Ł. Mysiorek, P. Nowak, A. Pawłowski, S.
Pieńkosz, W. Przybył, P. Rybicki, M. Szwak, P. Wróbel, K. Ziemiański



2004



wychowawca Małgorzata Piskozub



specjalność: technik ochrony środowiska



A. Bednarz, A. Białek, A. Czaplińska, A. Głuch, P. Grabek, I. Hańczak, M.
Jadczak, P. Jakób, A. Janiec, E. Jordan, M. Kotlarska J. Kowalczyk E. Kruk, A.
Lachowska, K. Marczak, B. Ożga, Ś. Petrak, K. Podyma, M. Ratyński, A. Skóra, S.
Sobieracka, A. Szaniawa, K. Wesołowska, E. Więch, E. Zajma, E. Żelazek



2005



wychowawca: Małgorzata Drwięga



specjalność:technik żeglugi śródlądowej



A. Drąg, M. Dyderski, S. Hencki, K. Jania, M. Kowrygowicz, A. Kucharski, K.
Kusaj, Ł. Maciołowski, M. Madej, A. Mazurek, M. Olszewski, K. Skręt, J. Susidko,
T. Szokaluk, Ł. Szylar, P. Trębacz, A. Wierzbicki, M. Witkowski, G. Wysoki, M.
Zawisza



2005



wychowawca Elżbieta Antczak



specjalność: technik ochrony środowiska



J. Bacik, R. Bednarska, R. Bednarz, P. Bijak, A. Bikowska, J. Denes, D.
Farbotko, D. Herbuś, M. Hordziejewicz, M. Izydorczyk, I. Kopek R. Kwaśnica,



E. Kwietniewska, W. Leszczyński, J. Michalak, M. Noworol, M. Nowakowska, W.
Okaj, A. Pachowicz, A. Pietrożyński, B. Piotrowski, S. Pudełko, A. Ratajczyk, A.
Rej, A. Solecka, A. Traczuk, A. Wąsala, A. Wiewióra, J. Winiarska, M.
Wrotkowska, R. Wróbel, P. Żołnierczyk



2005



wychowawca: Marek Malicki



specjalność: technik budownictwa wodnego



A. Balsam, M.Chałubek , M. Ciszewska, J. Grudzień, W. Hrynda, K. Konior, M.
Kwiatkowski, P. Mielczarek, A. Misdziol, J. Pachnik, E. Podoluk,



M. Raczkowska, T. Różański, Ł. Sakowicz, B. Szawara, E. Szawara, G. Tomkiewicz,
M. Wachowski, M. Wiśniewska, W. Ziobro, A. Żarczyński







 


Komentarze
#1 | MelasAxoma dnia 26.04.2017 01:46:34
Nutrition is a big in the main of having a in the pink lifestyle. You may call for to be more fine fettle, but do you know how to put up with the start step? It isn't nearly as baffling as dietichni-dobavki.com
you may think. Use these tips because a happier and healthier life. As a substitute for of giving up favorite dishes that aren't nourishing, condign swap into public notice unhealthy ingredients for more life-giving options. It's imperative that you discern the nutrition of anything you consume regularly, then uncover healthier alternatives and assimilate them into your lifestyle. Restaurants as a rule sell this word today. Eat a mix of protein throughout the week. Choose meats indelicate in overfed, fish, and poultry without the skin. Eggs are another wonderful source of protein. Up on has shown that an egg every age does not assume haleness negatively. Undertake to procure no less than everybody meat-free age per week. Take seeds, peanut butter, peas, or beans instead. People scholarly in good nutrition distinguish that quite milled grains are not healthy. The prime provenance of fiber and nutrients in intact grains comes from the unprocessed formulate that leaves the husk or body intact. A substitute alternatively of buying a fiber appurtenance, justified eat unharmed grains. No, this is certainly counter-productive.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wtyczka społecznościowa
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Urodziny
Dzisiejsi solenizanci:
stach2409

Nadchodzące urodziny:
Mateusz J25. 9
Wilkins27925. 9
Grazka26. 9
Rafael27. 9
zbyszek pieta27. 9
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Wiesiek Konieczko
03.09.2017 11:06:54
Na Onecie podają, że zmarł nasz absolwent Ryszard Faron

Irena Talik
18.05.2017 21:00:42
15. 05.2017 odszedł na Wieczną Wachtę Kazimierz Lisowski - absolwent TŻŚ z 1957 r. Ostatnie pożegnanie 19.05.2017 o godz. 12.00 na Cmentarzu Komunalnym przy ulicy Kiełczowskiej 90 we Wrocławiu.

Irena Talik
18.05.2017 20:56:55
Rodzinie i Bliskim Kazimierza Lisowskiego składam wyrazy współczucia.

Leszek Czerwinski
23.03.2017 19:50:00
Serdecznie dziekuje

Irena Talik
22.03.2017 22:20:47
Leszku z okazji Urodzin wszystkiego, wszystkiego najlepszego Smile Smile Smile

Kursy walut
Notowanie z 2017-09-22
USD0.90%3,5651
EUR0.27%4,2746
CHF0.63%3,6807
GBP0.35%4,8369
Google
Wyszukiwarka www.tzswroclaw.pl
Wygenerowano w sekund: 1.50 4,031,044 unikalne wizyty